Strona 3 z 3
: 21 cze 2010, 21:07
autor: PePe
ashir pisze:Jak ciebie tak wkurza ,to nie możesz jeździć innym autobusem. Poza tym dodatkiem, są 3 całki z R-10.
hehe - to ja jestem dla komunikacji miejskiej czy ona dla mnie??

...
ponadto to tylko takie małe zboczenie - 99% korzystających ze 153 nie ma pojęcia o czym piszemy

... cieszą się że jadą...
ponadto jadę tylko 2-a przystanki więc jakoś dam radę
ale czekam na SU10 z utęsknieniem

: 21 cze 2010, 21:19
autor: 5744
PePe pisze:michał1984 pisze:Jeżdzą dzisiaj nowe u10 na linii 153 czy jeszcze nie
niestety - dalej nieśmiertelne A563
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
ze złośliwym właścicielem wozu i chyba linii plus jakieś stare Jelczydło i 1825 do kompletu...
1826
: 21 cze 2010, 21:34
autor: pawcio
A563 na 04/153 ma na stałe jeden gość mieszkający w Radości. Miałem okazję z nim współpracować na cmentarnych na C51. Całkiem fajny gość, choć faktycznie dla pasażerów możliwe, że jest nader złośliwy.
A jeździć tym na dwa razy może. Przerywany czas pracy, ok. 8 godzin pracy, zjazd na bazę raz w tygodniu na przegląd i tankowanie, a tak parkowanie pod domem. Żyć, nie umierać!
: 22 cze 2010, 1:01
autor: Adam G.
Jechałem dziś tym A563 i nic mnie nie uraziło. Ani fotokomórki (których notabene prawie nikt w PKS nie używa), ani kierowca. Ale chyba odbiegamy od tematu

: 22 cze 2010, 8:03
autor: PePe
: 22 cze 2010, 14:49
autor: 8239
Rano były trzy Urbino dwunastki na całkach.
: 24 cze 2010, 8:03
autor: PePe
: 24 cze 2010, 13:50
autor: Jelcz_M11
I z czego tu się cieszyć???
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 24 cze 2010, 13:52
autor: radeom
Poza tym obserwacje brygadowe kilka pięter niżej.
: 24 cze 2010, 14:01
autor: PePe
Jelcz_M11 pisze:I z czego tu się cieszyć???
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
wolisz chodzić w nowych butach czy w starych??
radeom pisze:Poza tym obserwacje brygadowe kilka pięter niżej.
oj to temat założony dla nowej serii w MZA to można chyba troszkę poszaleć??

: 24 cze 2010, 14:03
autor: pawcio
PePe pisze:oj to temat założony dla nowej serii w MZA to można chyba troszkę poszaleć??

Nie można.
: 24 cze 2010, 14:05
autor: bartoni722
PePe pisze:
wolisz chodzić w nowych butach czy w starych??
Jeśli stare buty są lepsze niż nowe to tak. (Nie piszę tu konkretnie o U10).
: 25 cze 2010, 21:08
autor: ashir
Czy w ten weekend będą kursowały SU10?
: 26 cze 2010, 19:48
autor: radeom
Dziś kursują.