Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Karol_1014
- Posty: 41
- Rejestracja: 11 lis 2007, 14:03
- Lokalizacja: Radom
Post
autor: Karol_1014 » 17 cze 2010, 17:38
Witam. Mam zapytanie. Na jakiej zajezdni będą stacjonowały, na jakich liniach i od kiedy można będzie je zobaczyć?
-
ashir
- Posty: 19912
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 17 cze 2010, 17:40
Będą jeździły od przyszłego tygodnia na linii 153,a stacjonować będą w zajezdni "Ostrobramska".
-
PePe
- Posty: 256
- Rejestracja: 24 gru 2008, 13:38
- Lokalizacja: Rembertów
Post
autor: PePe » 17 cze 2010, 18:20
ashir pisze:Będą jeździły od przyszłego tygodnia na linii 153,a stacjonować będą w zajezdni "Ostrobramska".
właśnie dziś jadać 153 pomyślałem że idelanie by się nadały

... prorok czy jak??

-
ashir
- Posty: 19912
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 17 cze 2010, 18:30
Spełniłem twoje marzenie.

-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 17 cze 2010, 20:17
Karol_1014 pisze:Witam. Mam zapytanie. Na jakiej zajezdni będą stacjonowały, na jakich liniach i od kiedy można będzie je zobaczyć?
Google Twoim Przyjacielem

1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Karol_1014
- Posty: 41
- Rejestracja: 11 lis 2007, 14:03
- Lokalizacja: Radom
Post
autor: Karol_1014 » 17 cze 2010, 21:01
Walas pisze:Karol_1014 pisze:Witam. Mam zapytanie. Na jakiej zajezdni będą stacjonowały, na jakich liniach i od kiedy można będzie je zobaczyć?
Google Twoim Przyjacielem

Nie masz nic interesującego do powiedzenia, to lepiej nie mów...
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Post
autor: michał1984 » 17 cze 2010, 23:23
Szybkie pytanko jutro nowe u10 pojawią się na 153?
-
Websterek
- Posty: 596
- Rejestracja: 18 gru 2007, 21:02
- Lokalizacja: ZP 1145
Post
autor: Websterek » 17 cze 2010, 23:51
ashir pisze:Będą jeździły od przyszłego tygodnia na linii 153,a stacjonować będą w zajezdni "Ostrobramska".
-
PePe
- Posty: 256
- Rejestracja: 24 gru 2008, 13:38
- Lokalizacja: Rembertów
Post
autor: PePe » 18 cze 2010, 7:53
michał1984 pisze:Szybkie pytanko jutro nowe u10 pojawią się na 153?
nie było dziś
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 18 cze 2010, 8:08
michał1984 pisze:Szybkie pytanko jutro nowe u10 pojawią się na 153?
A umiesz czytać np. Przegubowca

To masz tam napisane

1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
reserved
- Posty: 13914
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 18 cze 2010, 11:56
Walas nie widzisz, że już ktoś odpowiedział na to pytanie?

-
Websterek
- Posty: 596
- Rejestracja: 18 gru 2007, 21:02
- Lokalizacja: ZP 1145
Post
autor: Websterek » 18 cze 2010, 15:02
Walas chce być fajny. Sam zadawał głupie pytania, a teraz innych poucza.
-
alojzy
- Posty: 807
- Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08
Post
autor: alojzy » 18 cze 2010, 18:49
A wracając do tematu. Nowe U10 widziałbym także w Śródmieściu, np. na 101 (Ostrobramska miała już tą linię) i na 151, gdzie zwykłe solówki wydają się za duże.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 18 cze 2010, 22:56
A widziałeś zapełnienie z Młynowa po 7? W SU12 ponad 50 osób stoi.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
reserved
- Posty: 13914
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 19 cze 2010, 8:06
alojzy pisze:151, gdzie zwykłe solówki wydają się za duże.
Może aż takiej frekwencji ta linia nie ma, ale ja bym się z taką opinią jednak wstrzymał.