Strona 222 z 268
: 13 lip 2012, 11:20
autor: bartoni722
Ja bym jednak w to mógł uwierzyć. Ktoś gadał, że na 190 będzie nowa, krótsza trasa, to jest...
Nie ma się z czego cieszyć.

Ogólnie dziwne te zmiany... 718 i 805 skrócone, a 738 już nie?!
: 13 lip 2012, 11:22
autor: ashir
Dziwne to wszystko,
302 skrócone do Pl. Hallera, a
338 skierowane do Dw. Wschodniego (Kijowska), ale czemu skoro Jagie
llońska ma być przejezdna, bo ma według ciebie tędy jeździć
120. Swoją drogą jakby coś się takiego szykowało to gazety i ZTM by o tym trąbili?

: 13 lip 2012, 11:22
autor: Ikarus78
Zgadza się ztm już drukuje ulotki informacyjne ale wczoraj po zjeżdzie nie miał

em czasu doczytać

: 13 lip 2012, 11:31
autor: Bastian
ashir pisze:Dziwne to wszystko, 302 skrócone do Pl. Hallera, a 338 skierowane do Dw. Wschodni (Kijowska)
Może dla zrobienia miejsca na Jagiellońskiej i na pl. Hallera (120, 162)?

: 13 lip 2012, 11:32
autor: pawcio
Jagiellońska już teraz się korkuje w obie strony pomiędzy al. Solidarności i Kłopotowskiego.
: 13 lip 2012, 11:33
autor: ashir
A autobusy jadące od strony Marek to może przez parking będą zawracały przy Dw. Wileńskim? Od drugiej strony analogicznie tak samo?

Do kiedy mają te zmiany obowiązywać?
: 13 lip 2012, 11:34
autor: pawcio
Ja bym najpierw zadał pytanie od kiedy.
: 13 lip 2012, 11:35
autor: bartoni722
No podobno od 22.07.
: 13 lip 2012, 11:36
autor: Ikarus78
Od 22.07
: 13 lip 2012, 11:37
autor: bartoni722
No, to jak już ustalone, od kiedy, to wie ktoś, do kiedy?
: 13 lip 2012, 11:42
autor: Ikarus78
Na ulotce nie ma terminu zakończenia zmian.
: 13 lip 2012, 11:43
autor: ashir
To znaczy, że pewnie długo.
: 13 lip 2012, 11:59
autor: Georg
To jeszcze pytanie: czy skierowanie 125 do MRA oznacza likwidację 226?
: 13 lip 2012, 11:59
autor: pawcio
Nie.
: 13 lip 2012, 12:03
autor: ashir
Powrót na starą trasę, ciekawe czy będzie nadal jeździła górą wiaduktem nad Rondem Starzyńskiego?
