Komunikacja miejska w Ursusie
Moderator: Wiliam
Miała być kasacja, a tu mieszkańcy najwyraźniej mają gdzieś kolej - ZTM podbija 517 w porannym szczycie.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!
Oczywiście, to przecież jeden wielki spisek kolejarzy, żeby zdeklasować komunikację autobusową.
A tak na serio, to chyba organizator się trochę wcześniej przeliczył z tym cięciem i oszczędzaniem brygad.
A tak na serio, to chyba organizator się trochę wcześniej przeliczył z tym cięciem i oszczędzaniem brygad.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
A pociągów trochę nie ubyło od 9 marca ?
-
geograf_OSU
- Posty: 644
- Rejestracja: 28 lut 2007, 15:12
Przeciez to nie chodzi o Niedzwiadek tylko o Skorosze, a ze Witek powiedzial ze nie bedzie zmian do wyborow to nie da sie skrocic 517 do PKP Ursus.
Jedynie przywraca wcześniejszą częstotliwość.winnux8 pisze:Miała być kasacja, a tu mieszkańcy najwyraźniej mają gdzieś kolej - ZTM podbija 517 w porannym szczycie.
Jak całe 208 się przesiada, to się nie dziwię, że jest niezabieralne. 
Przecież z Beresteckiej do Centrum jest 158. Miejsca leżące, bo to pierwszy przystanek.
Wcześniej były 127, 130, 158 i 517 i wszystkie jeździły ładnie zapełnione. Teraz: 130 poszło out, 127 jeździ zestadzone ze 158 (w wyniku czego w zasadzie to mogłaby być jedna linia bo i tak czeka się 15 min) i wy jeszcze chciecie 517 out. No błagam... Samo 158 jeżdżące co 15 min (co 12 w mikroszczycie) to za mało dla tych tłumów...Georg pisze:Przecież z Beresteckiej do Centrum jest 158. Miejsca leżące, bo to pierwszy przystanek.
Tylko czemu to musi jeździć z Niedźwiadka? Kiedy doczekamy się naprawdę silnego 191 dla Skorosza?
Wątpliwe by Skorosze chciały oddać 517 do bardzo ścisłego śródmieścia za nieco tylko częstsze 191 do Narutowicza.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- Matrix2441
- Posty: 1234
- Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27
Przecież 191 i tak jeździ nieźle, a wykorzystanie jest należyte. Więc chyba póki co jest w porządku. 
Poza tym przecież 191 jeździ bardzo często. Nie rozumiem czemu jeszcze bardziej chcecie to wzmacniać. Podjeżdża w zasadzie co chwilę na przystanek.
To czemu te tłumy czekające na 517 się do tego nie zapakują i przesiądą na jeszcze częstszy tramwaj do centrum?reserved pisze:Poza tym przecież 191 jeździ bardzo często. Nie rozumiem czemu jeszcze bardziej chcecie to wzmacniać. Podjeżdża w zasadzie co chwilę na przystanek.