Zmiany od czerwca 2026
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
- ZielonyJamnik
- Posty: 1698
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Te wejścia na kabel usb to i nie każde fajne, bo część słabo ładuje... Ja telefon mogę naładować tylko w 77xx/43xx. W 83xx wolę użyć powerbanka, w 10xx zależy jaki się wóz trafi
Ładowarki USB będą tak czy siak.ZielonyJamnik pisze: ↑wczoraj, 21:01Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów