Wandalizm w autobusach, tramwajach i w metrze

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 06 lut 2008, 0:37

195 pisze:
Premo pisze:Co wy tak do tych kamer.
bo kamery mają służyć temu aby w autobusie było :-s bezpiecznie i aby odstraszał wandali
nie myl proszę kamer dla kierowcy z kamerami monitoringu...
noidea

195
Posty: 505
Rejestracja: 27 maja 2007, 12:47

Post autor: 195 » 06 lut 2008, 8:02

Adam G. pisze:nie myl proszę kamer dla kierowcy z kamerami monitoringu...
przepraszam :killer:
A249 :arrow: cała tylna szyba znajdująca się przy poczwórnym siedzeniu pomazane- widoczność równa zeru #-o

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 09 lut 2008, 15:00

Nikt obrazu z kamer nie obserwuje. I w tym jest problem. Szukanie osób z nagrania to wysiłek niewspółmierny ze szkodliwością społeczną.

195
Posty: 505
Rejestracja: 27 maja 2007, 12:47

Post autor: 195 » 09 lut 2008, 16:05

Premo pisze:Nikt obrazu z kamer nie obserwuje. I w tym jest problem.
i to akurat się nie zmieni niestety #-o
coraz bardziej pomazane wozy: 8177 i 8194 ](*,)

Ikarus 5780
Posty: 756
Rejestracja: 26 gru 2005, 19:36
Lokalizacja: Marki / Saska Kępa

Post autor: Ikarus 5780 » 09 lut 2008, 16:39

Ostanio mój Brat jechał w N61 do Marek i w Pustelniku wracali ludzie nawaleni w 3 d*** i koleś najbardziej nawalony (tak wynika z relacji mojego brata) złapał się rury i przywalił z kopa w okno przy drugich drzwiach, wyleciała cała szyba łącznie z uszczelkami a koleś uciekl, kurs oczywiście się skończył, był to ostatni kurs tej linii w nocy z soboty na niedziele.
"Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać."


Marcovia Marki

kozioł

Post autor: kozioł » 09 lut 2008, 16:49

No i się potem dziwić, że niektórzy kierowcy traktują takich pełną gaśnicą :-"
W pełni popieram takie działania :D

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1625
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 09 lut 2008, 17:26

kozioł pisze:No i się potem dziwić, że niektórzy kierowcy traktują takich pełną gaśnicą
W pełni popieram takie działania
Znaczy się wypuszczają zawartość czy po łbach walą ? :>
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2390
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 09 lut 2008, 17:51

Ikarus 5780 pisze:Ostanio mój Brat jechał w N61 do Marek i w Pustelniku wracali ludzie nawaleni w 3 d*** i koleś najbardziej nawalony (tak wynika z relacji mojego brata) złapał się rury i przywalił z kopa w okno przy drugich drzwiach, wyleciała cała szyba łącznie z uszczelkami a koleś uciekl, kurs oczywiście się skończył, był to ostatni kurs tej linii w nocy z soboty na niedziele.
E tam... jakoś na jesieni na stronie KSP wisiała nota o autobusie nocnym, który obrzucono kamieniami na wysokości Kabat :D Że o miłośnikach sprawdzania ognioodporności siedzeń oraz spragnionych wiedzy o ich budowie wewnętrznej na N62, co się powoli stało tam tradycją nie wspominając :roll:
Odwagą nie jest bycie takim jak inni - odwagą jest bycie sobą

kozioł

Post autor: kozioł » 09 lut 2008, 18:16

Po łbach :D

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 09 lut 2008, 23:10

Jakby to była gaśnica śniegowa, to ja bym wypuścił zawartość :D :D :D

Awatar użytkownika
Solaris
Posty: 462
Rejestracja: 04 sie 2007, 11:08
Lokalizacja: R-10 - Solaris Urbino 18 Electric IVG

Post autor: Solaris » 11 lut 2008, 11:24

Ikarus 5780 pisze:Ostanio mój Brat jechał w N61 do Marek i w Pustelniku wracali ludzie nawaleni w 3 d*** i koleś najbardziej nawalony (tak wynika z relacji mojego brata) złapał się rury i przywalił z kopa w okno przy drugich drzwiach, wyleciała cała szyba łącznie z uszczelkami a koleś uciekl, kurs oczywiście się skończył, był to ostatni kurs tej linii w nocy z soboty na niedziele.
Skoro to wszystko widział, dlaczego nie pomógł, wraz z innymi elementami przewozowymi, kierowcy przytrzymać pijaczka do czasu przyjazdu NR i Policji, żeby zapłacił za wyrządzone szkody :?: Tylko pozwolił spokojnie oddalić się temu pijaczkowi :?: I dziwisz się potem, że kierowcy nie reagują na chamskie zachowanie elementu przewozowego, skoro sam element przewozowy ma to gdzieś.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 11 lut 2008, 14:14

Albo na odwrót: element przewozowy nie reaguje, bo nie ma wsparcia kierowcy.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 11 lut 2008, 15:07

Ani kierowca nie zareaguje, ani pasażerowie, jeśli mają świadomość, że policja/straż miejska, jeśli w ogóle raczy się pofatygować, zjawi się najwcześniej po 45-60 minutach. Poza tym ledwie przytomny pijaczek rzadko rozbija szyby, częściej robią osobniki młodociane będące pod wpływem rozmaitych środków odurzających, występujący na ogół w liczbie mnogiej. Przeciętny pasażer (kierowca pewnie także) woli nie ryzykować konfrontacji, z obawy o własne zdrowie i życie.

195
Posty: 505
Rejestracja: 27 maja 2007, 12:47

Post autor: 195 » 18 lut 2008, 17:26

1510 :arrow: cały kibelek zamazany =;
8188 :arrow: coraz bardziej zniszczone WC =;
3312 :arrow: czyścić można nie tylko szyby ale klapy te górne też :!: brawo dla czyścicieli za próbe zmazania bazgrołów =D>

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 19 lut 2008, 13:25

Z Faktu:
Obrazek

ODPOWIEDZ