Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
3383 skierowano do kasacji. W ruchu pozostaje już tylko 3384 z gdańszczaków.
Kasacja mnie nie dziwi - w końcu to rocznik 2006.
Dziwi mnie zmiana malowania w wozach które za 2-3 lata idą do kasacji...
Dziwi mnie zmiana malowania w wozach które za 2-3 lata idą do kasacji...
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
Widocznie zamortyzowało się to co w te wozy włożono.
Koszt malowania całego autobusu w MZA, które ma swoją lakiernię jest nieduży, w porównaniu z kosztem remontów silników, skrzyń biegów i mostów napędowych które są regenerowane w zakładach zewnętrznych.
Na prawde dużo wozów z serii NG313, 88xx i szarpaków było całkiem niedawno malowanych, ale nikt na to nie zwraca uwagi bo nie zmieniają barw. Solarisa łatwo poznać bo braku czerwonego paska na burtach.
Aha, rozumiem. Tak wspomniałem o tym, bo właśnie zmiana malowania Gdańszczaków była najbardziej zauważalna.
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Na chwilę obecną, po zawieszaniu z wozami BTS-u, wychodzi że nic ich nie zastąpi a zmniejszy się rezerwa wozów przegubowych na R1.
Aktualnie do kupienia w sklepie na Redutowej:
3379 3908 8111 8117 8118 8157 8236 8415.
3379 3908 8111 8117 8118 8157 8236 8415.
Aktualnie do 15.06. MZA czeka na oferty by sprzedać: 1825, 3350, 3366, 8107, 8171, 8232, 8419 i 8424. Wszystkie czekają ma Włościańskiej.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
O 10 mostem Gdańskim Pogot ciągnął któregoś szarpaka bez oznaczeń.
Zapewne na zakład R6, a tam już dziś rano złomiarze wyciągali su18, szykując je zapewne do ostatniej podróży na własnych kołach?
Zapewne na zakład R6, a tam już dziś rano złomiarze wyciągali su18, szykując je zapewne do ostatniej podróży na własnych kołach?
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Pytanko o wozy 1820,1824,1836,8206,8211,8213,8225,8411,8416 chyba dawno nie wyjeżdżały na miasto odstawienia czy remonty 
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo 
R1: 8128 skierowany do kasacji