ZTM od kulis
Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam
Refundacja Ozempicu z budżetu zetteemu 
Ma być teraz jakiś turecki, to może opcja z OtokaruLukas508 pisze:Refundacja Ozempicu z budżetu zetteemu
ŁK
Tu nie chodzi o otyłych, tylko o ludzi rozwalających się w metrze na półtora miejsca. I o osoby przewożące bagaż na siedzeniu.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"
W metrze też rzadko mam ochotę siedzieć na tym 3/4 miejsca i się ocierać o kogoś.kocur pisze:Tu nie chodzi o otyłych, tylko o ludzi rozwalających się w metrze na półtora miejsca. I o osoby przewożące bagaż na siedzeniu.
ŁK
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Rozwiązaniem braku odpowiedniej przestrzeni na bagaże w środkach ptz jest zapewnienie odpowiedniej przestrzeni na bagaże. Pozdrawiam, ja i mój bagaż z sąsiedniego fotela w 35WE.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Mam nadzieję, że nie powiesz, iż rozwiązaniem braku odpowiedniej przestrzeni do parkowania w mieście jest zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do parkowania.
Aczkolwiek jasne, że to nie to samo, tym niemniej chętnie poznam twoją listę różnic.
Aczkolwiek jasne, że to nie to samo, tym niemniej chętnie poznam twoją listę różnic.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
To chyba oczywiste: jedno sprawia, że więcej osób będzie chętniej jeździć transportem zbiorowym, od którego są aktualnie odstraszani, drugie sprawia, że tych osób będzie mniej. Fakt, że podróżowanie zbiorkomem z dowolnej wielkości bagażem jest po prostu absurdalnie niewygodne w porównaniu z podróżą samochodem, jest raczej jedną z bardziej przeoczanych przyczyn niechęci do tego sposobu przemieszczania się.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
- Emyl
- Podrzędne Chamidło
- Posty: 7118
- Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
- Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
- Kontakt:
U nas w robocie kolega oberwał od nerwowego współpasażera w taki sposób, że siłę uderzenia przejął laptop w jego plecaku. Co ciekawe, laptop przeżył i działa do dzisiaj, ale konieczna była wymiana matrycy i kilku innych pierdół. Od tamtej pory kolega jeździ autem a autobusem tylko w przypadku braku konieczności przewiezienia sprzętu. Ja ostatni swój epizod ze zbiorkomem miałem jak na Bródnie oddałem auto do serwisu - jechałem metrem z telefonem w jednej kieszeni i z kluczami w drugiej. Tak to można jeździć 
(pomijam tutaj dodatkowy czynnik demotywujący w postaci randomowej agresji współpasażerów XD)
(pomijam tutaj dodatkowy czynnik demotywujący w postaci randomowej agresji współpasażerów XD)
+ Kobiety też lubią się rozwalać na półtora miejsca zakładając nogę na nogę.
- vernalisadonis
- Posty: 2960
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Mamy ekstremalne temperatury.
Czy kierowca będzie jeździł w długich spodniach?
Bo tak sobie organizator ubzdurał.
Czy kierowca będzie jeździł w długich spodniach?
Bo tak sobie organizator ubzdurał.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Kabiny są klimatyzowane już ze 30 lat.vernalisadonis pisze:Mamy ekstremalne temperatury.
Czy kierowca będzie jeździł w długich spodniach?
Bo tak sobie organizator ubzdurał.
ŁK
- vernalisadonis
- Posty: 2960
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Ja mam swoje odpowiednie na ten temat zdanie.
Prowadzący pojazd powinien czuć komfort termiczny podczas prowadzenia pojazdu. Luźne ubranie w upał zapewnia swobodny przepływ powietrza przy ciele i ułatwia odparowywanie potu.
Dobrze, że w innych miastach są bardziej normalni.
Ja uważam, że w takie temperatury pracownik powinien nosić krótkie ubrania. Lepiej się czuje.
Pasażerowi i tak obojętnie jest czy on ma długie czy krótkie spodnie. Dla niego liczy się, żeby go bezpiecznie dowiózł do celu.
Prowadzący pojazd powinien czuć komfort termiczny podczas prowadzenia pojazdu. Luźne ubranie w upał zapewnia swobodny przepływ powietrza przy ciele i ułatwia odparowywanie potu.
Dobrze, że w innych miastach są bardziej normalni.
Ja uważam, że w takie temperatury pracownik powinien nosić krótkie ubrania. Lepiej się czuje.
Pasażerowi i tak obojętnie jest czy on ma długie czy krótkie spodnie. Dla niego liczy się, żeby go bezpiecznie dowiózł do celu.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Nawet sprawna klimatyzacja nie w każdych warunkach da radę optymalnie schłodzić kabinę czego z pewnością nie wiedzą osoby, które na ową klimatyzację się powołują choć sami nie pracują w takich warunkach.
Zawsze też można przyjść do pracy w spódniczce - i piszę to całkiem serio. Jakby któregoś pięknego dnia wszyscy tak przyszli i media podchwyciły temat to zrobiłaby się wrzawa. No bo panie mogą mieć bardziej komfortowe warunki a panowie nie? Jakaś dyskryminacja?
