Prosimy o zachowanie ostrożności! Megafoniści!
Moderator: JacekM
- Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
To jak u mnie na stacji, Sulejówek, jak wjeżdza SKM to przez głośniki rozlega się, i to juz potwierdzone przez kilka osób, taka o to zapowiedź:
"Pociąg Szybkiej Kolei WIEJSKIEJ z Sulejówka-Miłosny do Pruszkowa wjedzie na tor przy peronie x"
"Pociąg Szybkiej Kolei WIEJSKIEJ z Sulejówka-Miłosny do Pruszkowa wjedzie na tor przy peronie x"
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
- Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
- Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Ja bym raczej Sulejówek porównywał z Wesołą, Sulejówkiem-Miłosną, bo tam jest akurat ten sam automat. Na Śródmieściu jest coś innego.Aleksander2634 pisze:Bardzo możliwe, że głośniki są w nie najlepszym stanie, bo tak jak mówisz, na innych stacjach jest OK, np. W-wa Włochy czy Śródmieście....
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
- Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
Tak tak, ale chodzi mi o to, że na stacjach Śródmieście, Włochy czy Wschodnia nie usłyszyć jak w Wesołej, Sulejówku czy Miłośnie textu "(...) Szybkiej Kolei Wiejskiej (...)", rozumiesz??MeWa pisze:Ja bym raczej Sulejówek porównywał z Wesołą, Sulejówkiem-Miłosną, bo tam jest akurat ten sam automat. Na Śródmieściu jest coś innego.Aleksander2634 pisze:Bardzo możliwe, że głośniki są w nie najlepszym stanie, bo tak jak mówisz, na innych stacjach jest OK, np. W-wa Włochy czy Śródmieście....
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa
- Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka
- Aleksander2560
- (Aleksander2634)
- Posty: 1194
- Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
- Lokalizacja: Warszawa-Białołęka