Pętla przy Włościańskiej

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 12 lis 2007, 18:59

Jeśli ZTM skieruje na Włościańską E-4 to będzie to wręcz strzał samobójczy :roll:
Nie zrobi tego... E-1 tam pójdzie :keke:
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14777
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 12 lis 2007, 19:01

Piotrek pisze:E-1 tam pójdzie
Współczuję Chomikom...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 12 lis 2007, 19:15

R-11 Kleszczowa pisze:Jeśli ZTM skieruje na Włościańską E-4 to będzie to wręcz strzał samobójczy
Skieruje, bo go mieszkańcy okolic placu, domagający się całkowitej likwidacji pętli, zmuszą.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 lis 2007, 19:22

Colony pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Jeśli ZTM skieruje na Włościańską E-4 to będzie to wręcz strzał samobójczy
Skieruje, bo go mieszkańcy okolic placu, domagający się całkowitej likwidacji pętli, zmuszą.
Nie powinni ulec presji. Ciekawe kto będzie głośniej krzyczał: Żoliborz aby pętle zamknąć (czytaj Plac Wilsona), czy Nowodwory aby E-4 tam pozostało :-k


Colony ale masz straszny avatarek 8-(
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 12 lis 2007, 19:52

R-11 Kleszczowa pisze:
Colony pisze: Skieruje, bo go mieszkańcy okolic placu, domagający się całkowitej likwidacji pętli, zmuszą.
Nie powinni ulec presji. Ciekawe kto będzie głośniej krzyczał: Żoliborz aby pętle zamknąć (czytaj Plac Wilsona), czy Nowodwory aby E-4 tam pozostało :-k


Colony ale masz straszny avatarek 8-(
Mam nadzieję, że wygrają Nowodwory. Zresztą na pętli i tak muszą zostac 103 i 121 z przyczyn oczywistych.


Wiem, wyraki rządzą, od razu wiedziałem, że ten maluch music być moim av'em. :D
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 12 lis 2007, 20:05

Zapewne 510 skrócą także do nowej pętli przy Włościańskiej. To oczywiście błąd, chyba że miasto zafunduje nam co najmniej z 50 niskopodłogowych składów tramwajowych. Chciałem napisać 150, ale nawet na te 50 nie ma za bardzo szans. ;-)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 lis 2007, 20:07

fraktal pisze:Zapewne 510 skrócą także do nowej pętli przy Włościańskiej.
Nie kracz :bow:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 12 lis 2007, 20:09

Ja nie kraczę, ja wiem, że tak będzie - wystarczy przyjrzeć się działaniom ZTM-u realizowanym dość konsekwentnie. ;-)

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 12 lis 2007, 20:10

R-11 Kleszczowa pisze:Jeśli ZTM skieruje na Włościańską E-4 to będzie to wręcz strzał samobójczy :roll:
A to niby dlaczego? Będzie to najszybszy dojazd do metra...

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 lis 2007, 20:12

fraktal pisze:Ja nie kraczę, ja wiem, że tak będzie - wystarczy przyjrzeć się działaniom ZTM-u realizowanym dość konsekwentnie. ;-)
No właśnie tego się boję. Szczególnie, że z tego co czytam to tramwaje w Alei Jana Pawła II są niewydolne.
Flash8222 pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Jeśli ZTM skieruje na Włościańską E-4 to będzie to wręcz strzał samobójczy :roll:
A to niby dlaczego? Będzie to najszybszy dojazd do metra...
Do może i tak, ale z już niekoniecznie.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 12 lis 2007, 20:16

R-11 Kleszczowa pisze:No właśnie tego się boję. Szczególnie, że z tego co czytam to tramwaje w Alei Jana Pawła II są niewydolne.
To ZTM nie bardzo interesuje - tak samo, jak i tamto, o czym ja mówię - ważne, żeby skasować kolejny dubel tramwajowy. ;-)

[ Dodano: 2007-11-12, 20:18 ]
Nawiasem mówiąc, trudno jest też w okolicach JPII gdziekolwiek zaparkować samochód. ;-)

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 12 lis 2007, 20:31

R-11 Kleszczowa pisze:Do może i tak, ale z już niekoniecznie.
Do też nie, a z to już w ogóle. Nie zlikwidują na pewno krańcówek 103,110,121,181,E-4. Tak uważam. Przynajmniej do czasu puszczenia metra do Huty. 7XX powinny zostać skrócone do Włościańskiej, choć nie powiem, że 116 winno wtedy trochę podkręcić częstotliwość jako linia kręgosłup dla ciągu Żeromskiego - Słowackiego (ew.110).
R-11 Kleszczowa pisze:Ciekawe kto będzie głośniej krzyczał: Żoliborz aby pętle zamknąć (czytaj Plac Wilsona), czy Nowodwory aby E-4 tam pozostało :-k
Nowodwory. W tym wypadku Żoliborz raczej się nie odezwie.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 12 lis 2007, 20:35

Piotrek pisze:Do też nie, a z to już w ogóle. Nie zlikwidują na pewno krańcówek 103,110,121,181,E-4. Tak uważam.
No to się nie zdziw jak to się stanie, bo właśnie pętla na Włościańskiej ma zostać wybudowana by wszystko z Wilsona zakrańcować tam...

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 12 lis 2007, 20:37

Flash8222 pisze:No to się nie zdziw jak to się stanie, bo właśnie pętla na Włościańskiej ma zostać wybudowana by wszystko z Wilsona zakrańcować tam...
Nie ma szans. Niby Krasińskiego zostanie bez komunikacji? ZP Suzina? Tylko 122? A 181 będzie robił kółko przez Słowackiego żeby muchy wozić? E-4 żeby ludzi tylko denerwować?
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 12 lis 2007, 20:38

Flash8222 pisze:No to się nie zdziw jak to się stanie, bo właśnie pętla na Włościańskiej ma zostać wybudowana by wszystko z Wilsona zakrańcować tam...

A co ze 103 i 121?
Piotrek pisze:A 181 będzie robił kółko przez Słowackiego żeby muchy wozić?
181 może pojechać dawną trasą przez Marymoncką.

ODPOWIEDZ