O zmianach na 521 i innych liniach bez ekspedycji

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24945
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 12 sty 2010, 8:00

Pójść na ekspedycję. Daleko nie miał.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 12 sty 2010, 8:37

5280 pisze:To miał w spodnie robić??
Dobra, dobra, nie uprawiajmy teorii "mniejszego zła", McDonalda tam nie ma przy tej pętli jak juz się lać w ekspedycji dżentelmen brzydził? :)
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 12 sty 2010, 12:02

Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 12 sty 2010, 12:20

Ale ostatnio z Ciebie maruda :P Postaraj się znaleźć plusy ;) Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć :P

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 12 sty 2010, 12:23

Flash8222 pisze:Ale ostatnio z Ciebie maruda :P Postaraj się znaleźć plusy ;) Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć :P
Staremu dziadu z R10???! :bow:
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 2873
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 12 sty 2010, 15:55

MZ pisze: :arrow: Nooo, kultura pełną gębą! #-o
Jeżdżę MANem, jestem panem! :D

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 12 sty 2010, 16:05

Fajnie że na Ostrej są Many ](*,)
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

Awatar użytkownika
JKTpl
Posty: 2873
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
Kontakt:

Post autor: JKTpl » 12 sty 2010, 16:10

Mistrzu, to było ad MANa na 112 :-s :huh:

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 12 sty 2010, 18:12

levar pisze:Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.
tak na Wilanowie jest rzeczywiście syf

ODPOWIEDZ