Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
pawcio
- Posty: 24945
- Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
- Lokalizacja: Os. Wilga
Post
autor: pawcio » 12 sty 2010, 8:00
Pójść na ekspedycję. Daleko nie miał.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
drapka
- Posty: 3502
- Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
- Lokalizacja: tutejszy
Post
autor: drapka » 12 sty 2010, 8:37
5280 pisze:To miał w spodnie robić??
Dobra, dobra, nie uprawiajmy teorii "mniejszego zła", McDonalda tam nie ma przy tej pętli jak juz się lać w ekspedycji dżentelmen brzydził?

Popatrz, jaka franca!
-
levar
- Posty: 2414
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
- Lokalizacja: Warszawa Stegny
-
Kontakt:
Post
autor: levar » 12 sty 2010, 12:02
Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.
-
Flash8222
- Posty: 7270
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 12 sty 2010, 12:20
Ale ostatnio z Ciebie maruda

Postaraj się znaleźć plusy

Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć

-
drapka
- Posty: 3502
- Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
- Lokalizacja: tutejszy
Post
autor: drapka » 12 sty 2010, 12:23
Flash8222 pisze:Ale ostatnio z Ciebie maruda

Postaraj się znaleźć plusy

Chociażby taki, że miałeś na co popatrzeć

Staremu dziadu z R10???!

Popatrz, jaka franca!
-
JKTpl
- Posty: 2873
- Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
-
Kontakt:
Post
autor: JKTpl » 12 sty 2010, 15:55
MZ pisze: 
Nooo, kultura pełną gębą!

Jeżdżę MANem, jestem panem!

-
Desert
- Zbanowany
- Posty: 2154
- Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
- Lokalizacja: 100-(L)ica
Post
autor: Desert » 12 sty 2010, 16:05
Fajnie że na Ostrej są Many
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)

"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."
-
JKTpl
- Posty: 2873
- Rejestracja: 12 lis 2008, 12:40
-
Kontakt:
Post
autor: JKTpl » 12 sty 2010, 16:10
Mistrzu, to było ad MANa na 112

-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 12 sty 2010, 18:12
levar pisze:Nie, do kibla bądź pisuaru w ekspedycji Wilanów.
tak na Wilanowie jest rzeczywiście syf