Wtyczki na 136

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 14 kwie 2010, 20:47

maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Bo wiem, że w poprzednim rozkładzie też takich wyjazdów trochę było :-k Kto to w ogóle układał... (-( Mogłaby to przejąć Woronicza albo powinni wpisać te wyjazdy i ewentualne zjazdy w rozkład i jakoś to by wyglądało. 8-(

Awatar użytkownika
maciek.dab859
Posty: 829
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:43

Post autor: maciek.dab859 » 14 kwie 2010, 20:52

bartoni722 pisze:
maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Jakie jeszcze? Bo na dodatkach to chyba jedyne..
3/136 - 4:39 z Rondo Zesłańców Syberyjskich 06
6/136 - 3:58 z PKP Koło 03
011A/136 - 5:38 z PKP Koło 03 // 9:17 Natolin Płn. 04 --> 10:08 Os. Wolska 02
012A/136 - 9:47 Natolin Płn. 04 --> 10:38 Os. Wolska 02
014A/136 - 4:19 z PKP Koło 03

[ Dodano: |14 Kwi 2010|, 2010 20:59 ]
Mr_Kolesław pisze:
maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Bo wiem, że w poprzednim rozkładzie też takich wyjazdów trochę było :-k Kto to w ogóle układał... (-( Mogłaby to przejąć Woronicza albo powinni wpisać te wyjazdy i ewentualne zjazdy w rozkład i jakoś to by wyglądało. 8-(
Ale pamiętaj, że mogą być przerzuty dodatków z R06 do R07 i wtedy nie trzeba zmieniać rozkładów na przystankach.

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1082
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 15 kwie 2010, 12:13

maciek.dab859 pisze:Jeśli odjechałbyś o 5:42 lub 5:54 to brygada skończyłaby pracę na Natolinie - więc lepiej żeby Kleszczowa skończyła na Natolinie niż Redutowa.
tak ale woronicza ma bliżej na ursynów czy inszy natolin jak kleszczowa. A jak reduta zaczyna na 195/09 z natolina to jest git i co z tego ze kończy na piłsudskim, to dołożyc pół kursu i woronicza może sobie to śmigać z powodzeniem. :D

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24945
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 15 kwie 2010, 12:33

Tylko Woronicza nie ma przegubów, a Kleszczoplany na 136 nadają się idealnie.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1082
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 15 kwie 2010, 12:40

pawcio pisze:Tylko Woronicza nie ma przegubów, a Kleszczoplany na 136 nadają się idealnie.

A jaka jest różnica między 15 metrowym kleszczoplanem, a 15 metrowym solarisem bo takowe Woronicza jak mnie pamięć nie myli ma, a nawet na 10/136 przez dwa dni śmigał czyżby był zakaz wypuszczania deskorolek na 136????????????? Jeżeli tak to kleszczowa złamała zakaz i puściła nie jedną deskorolkę.

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 15 kwie 2010, 13:02

Co ty, sztywniaków jest w DP 10.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24945
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 15 kwie 2010, 13:15

Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1082
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 15 kwie 2010, 13:17

pawcio pisze:Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
Oky przekonałeś mnie pasuje.

[ Dodano: |15 Kwi 2010|, 2010 13:19 ]
A jeśli chodzi o rozkład to jest akurat przelotowo bo jest godzina i godzina pięć i tak niech zostanie no i postoje też są konkretne.

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 15 kwie 2010, 13:55

Tam długi jest też postój br.012/136 20:08-21:00.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 18 kwie 2010, 20:13

Prosiłbym o odjazdy z krańców wszystkich wtyczek na 136.

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 18 kwie 2010, 21:08

gregory5576 pisze:
pawcio pisze:Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
Oky przekonałeś mnie pasuje.

[ Dodano: |15 Kwi 2010|, 2010 13:19 ]
A jeśli chodzi o rozkład to jest akurat przelotowo bo jest godzina i godzina pięć i tak niech zostanie no i postoje też są konkretne.
Jeśli twierdzisz, że obecny czas przejazdu jest okej to szczerze gratuluję... Niewielu tak twierdzi. Nawet na Redutowej mają dość obecnego czasu przejazdu (nie mówiąc już o zdaniu kierowców z Kleszczowej).

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 19 kwie 2010, 15:01

Georg pisze:Prosiłbym o odjazdy z krańców wszystkich wtyczek na 136.
Kończyłem rozkłady wczoraj, ale wtyczki są zawieszone.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 20 kwie 2010, 18:01

Jeśli są zawieszone, to dlaczego dziś o 14.15 z OS.WOLSKA -> Natolin Płn odjechały dwa kwadraty: D17/136 oraz 013/136?

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 20 kwie 2010, 20:35

Tak samo widziane dziś D20/136.

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 20 kwie 2010, 22:18

Ogólnie te wtyczki jeżdżą parami z dodatkami na 136. =; I zazwyczaj dwa kwadraty są :D

ODPOWIEDZ