Bo wiem, że w poprzednim rozkładzie też takich wyjazdów trochę byłomaciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Wtyczki na 136
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
- maciek.dab859
- Posty: 829
- Rejestracja: 14 sty 2008, 13:43
3/136 - 4:39 z Rondo Zesłańców Syberyjskich 06bartoni722 pisze:Jakie jeszcze? Bo na dodatkach to chyba jedyne..maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
6/136 - 3:58 z PKP Koło 03
011A/136 - 5:38 z PKP Koło 03 // 9:17 Natolin Płn. 04
012A/136 - 9:47 Natolin Płn. 04
014A/136 - 4:19 z PKP Koło 03
[ Dodano: |14 Kwi 2010|, 2010 20:59 ]
Ale pamiętaj, że mogą być przerzuty dodatków z R06 do R07 i wtedy nie trzeba zmieniać rozkładów na przystankach.Mr_Kolesław pisze:Bo wiem, że w poprzednim rozkładzie też takich wyjazdów trochę byłomaciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.Kto to w ogóle układał...
Mogłaby to przejąć Woronicza albo powinni wpisać te wyjazdy i ewentualne zjazdy w rozkład i jakoś to by wyglądało.
- gregory5576
- Posty: 1082
- Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
- Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
- Kontakt:
tak ale woronicza ma bliżej na ursynów czy inszy natolin jak kleszczowa. A jak reduta zaczyna na 195/09 z natolina to jest git i co z tego ze kończy na piłsudskim, to dołożyc pół kursu i woronicza może sobie to śmigać z powodzeniem.maciek.dab859 pisze:Jeśli odjechałbyś o 5:42 lub 5:54 to brygada skończyłaby pracę na Natolinie - więc lepiej żeby Kleszczowa skończyła na Natolinie niż Redutowa.
- gregory5576
- Posty: 1082
- Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
- Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
- Kontakt:
pawcio pisze:Tylko Woronicza nie ma przegubów, a Kleszczoplany na 136 nadają się idealnie.
A jaka jest różnica między 15 metrowym kleszczoplanem, a 15 metrowym solarisem bo takowe Woronicza jak mnie pamięć nie myli ma, a nawet na 10/136 przez dwa dni śmigał czyżby był zakaz wypuszczania deskorolek na 136????????????? Jeżeli tak to kleszczowa złamała zakaz i puściła nie jedną deskorolkę.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
- gregory5576
- Posty: 1082
- Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
- Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
- Kontakt:
Oky przekonałeś mnie pasuje.pawcio pisze:Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
[ Dodano: |15 Kwi 2010|, 2010 13:19 ]
A jeśli chodzi o rozkład to jest akurat przelotowo bo jest godzina i godzina pięć i tak niech zostanie no i postoje też są konkretne.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Jeśli twierdzisz, że obecny czas przejazdu jest okej to szczerze gratuluję... Niewielu tak twierdzi. Nawet na Redutowej mają dość obecnego czasu przejazdu (nie mówiąc już o zdaniu kierowców z Kleszczowej).gregory5576 pisze:Oky przekonałeś mnie pasuje.pawcio pisze:Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
[ Dodano: |15 Kwi 2010|, 2010 13:19 ]
A jeśli chodzi o rozkład to jest akurat przelotowo bo jest godzina i godzina pięć i tak niech zostanie no i postoje też są konkretne.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk