Piłka kopana we wszystkich odsłonach
Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
- M_Szymkowiak
- Posty: 1069
- Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
- Lokalizacja: Prądnik Czerwony
- Kontakt:
Kurde a tak było blisko żeby KSC nie weszło 
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Jak patrzę na politykę Wisły, to nie zdziwi mnie, jeśli derbami w Krakowie pocieszą się przez rok. Smuda, pogonienie iluś piłkarzy, tylko nie do końca tych co by pogonić wypadało i wariant bardzo oszczędnościowy, czyli nikogo poważnego w ich miejsce się nie planuje. Nawet Sikorski ma odejść. Poza tym Sobolewski, Kosowski, Pareiko... Miśkiewicz może ma hipsterską fryzurę, ale on jak dotąd nie pokazał, że umie bronić. Głowacki też już nie ten co kiedyś. Szrot zapychający dziury także ma odejść, to jak oni mają coś ugrać? Chrapkiem i Czekajem?
- M_Szymkowiak
- Posty: 1069
- Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
- Lokalizacja: Prądnik Czerwony
- Kontakt:
W Krakowie ciągle wierzymy że derbów nie będzieJak patrzę na politykę Wisły, to nie zdziwi mnie, jeśli derbami w Krakowie pocieszą się przez rok
A co do Smudy to zobaczymy jutro na konferencji jaki mają plan.
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
