Piłka kopana we wszystkich odsłonach

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 01 cze 2013, 18:50

Nieciecza zremisuje. ;]

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 01 cze 2013, 18:50

Już 2:2.

[ Dodano: Sob 01 Cze, 2013 18:54 ]
Pawel_ pisze:Nieciecza zremisuje. ;]
Stawiać powinieneś, 1:1 :D
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 01 cze 2013, 18:55

Pawel pisze:Nieciecza zremisuje. ;]
I nie będzie w remizie melanżu do białego rana, o nie! :)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 01 cze 2013, 18:57

Kurde a tak było blisko żeby KSC nie weszło :P
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 01 cze 2013, 20:16

Nieciecza oddaje punkty, wejdzie Zawisza i Cracovia, choc ta ostatnia nie zasluzyla, i wejdzie fuksem.

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 01 cze 2013, 21:42

No co Cracovia awansuje i Kraków będzie miał derby w przyszłym sezonie a stolica najwcześniej za 4 lata :D
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 01 cze 2013, 22:24

Jak patrzę na politykę Wisły, to nie zdziwi mnie, jeśli derbami w Krakowie pocieszą się przez rok. Smuda, pogonienie iluś piłkarzy, tylko nie do końca tych co by pogonić wypadało i wariant bardzo oszczędnościowy, czyli nikogo poważnego w ich miejsce się nie planuje. Nawet Sikorski ma odejść. Poza tym Sobolewski, Kosowski, Pareiko... Miśkiewicz może ma hipsterską fryzurę, ale on jak dotąd nie pokazał, że umie bronić. Głowacki też już nie ten co kiedyś. Szrot zapychający dziury także ma odejść, to jak oni mają coś ugrać? Chrapkiem i Czekajem?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 01 cze 2013, 23:14

Franek doprowadził do kataklizmu w Raztyzbonie, to i doprowadzi do kataklizmu w Wiśle :-$

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 02 cze 2013, 9:10

Jak patrzę na politykę Wisły, to nie zdziwi mnie, jeśli derbami w Krakowie pocieszą się przez rok
W Krakowie ciągle wierzymy że derbów nie będzie :P

A co do Smudy to zobaczymy jutro na konferencji jaki mają plan.
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 02 cze 2013, 11:29

Obrazek

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1259
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 02 cze 2013, 17:01

Nowy mistrz dokonuje właśnie pogromu starego mistrza.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 02 cze 2013, 17:05

4:0 na Łazienkowskiej śmiać się czy płakać :-k ciekawe jakby Śląsk nie miał zapewnionego awansu do LE.Piast na razie przegrywa wiec i tak są na pudle :D
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 02 cze 2013, 17:14

Płakać będziemy niedługo.. Jak Bełchatów spadnie. :-?

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 02 cze 2013, 17:15

Ja tam jestem ciekawy, jak potoczy się druga połowa :-k

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 02 cze 2013, 17:41

A w Krakowie Małek show...
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

ODPOWIEDZ