Piłka kopana we wszystkich odsłonach
Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
- M_Szymkowiak
- Posty: 1069
- Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
- Lokalizacja: Prądnik Czerwony
- Kontakt:
Brak słów....A w Krakowie Małek show...
Gratulacje dla Legii Warszawa Mistrzostwa Polski 2013!
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Nie, po prostu mi Bełchatowa szkoda. Bełchatów cokolwiek grał, czego o Pogoni czy Ruchu powiedzieć nie można.
- M_Szymkowiak
- Posty: 1069
- Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
- Lokalizacja: Prądnik Czerwony
- Kontakt:
Oprócz Bełchatowa, szkoda też że Franek nie strzelił pożegnalnej bramki w Ekstraklasie, a miał ku temu dwie wyborne sytuacje.
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u
Bełchatów na wiosnę przepierdzielił dokumentnie jeden mecz. Z Ruchem u siebie (0:3). I jak się okazuje, to był gwóźdź do trumny, bo Bełchatów spada gorszym bilansem meczów z Ruchem.Szeregowy_Równoległy pisze:Nie, po prostu mi Bełchatowa szkoda. Bełchatów cokolwiek grał, czego o Pogoni czy Ruchu powiedzieć nie można.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
- Daniel_FCB
- (kaczofob)
- Posty: 1537
- Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
- Lokalizacja: Natolin
Z tym samym Ruchem, który grał w tym sezonie w europejskich pucharach? Niesamowita jest ta liga.pawcio pisze:spada gorszym bilansem meczów z Ruchem
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Pucharowy Piast jest przecież beniaminkiemDaniel_FCB pisze:Z tym samym Ruchem, który grał w tym sezonie w europejskich pucharach? Niesamowita jest ta liga.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Jędza odchodzi, ale znowu mówi się o tym, że do Legii ma dołączyć Celeban, a poza tym Legii spodobało się podbieranie piłkarzy Lechowi, więc ponoć przymierzają się do Kamińskiego. Nie wiem czy temat Wasilewskiego się wyjaśnił, bo Wasyl z Anderlechtu odchodzi na pewno. No i Leśnodorski głośno mówi, że w tym sezonie awans do LM nie jest celem. Jak się uda, to fajnie, a jak nie, to trudno. Bo drużyna nie jest przygotowana do gry na tylu frontach i nie ma możliwości przygotowania, wzmocnienia drużyny w tak krótkim czasie. A, niestety, w lidze polskiej każdy jest do kupienia. Gdyby Jędzy nie pozwolono odejść, to uznałbym to za niegospodarność. Legii nie stać na to, żeby odpuścić ponad 2 miliony euro. Nikogo w tej lidze nie stać. Przecież gdyby Wszołek odszedł do Hannoveru, to Polonia prawdopodobnie miałaby licencję. Wszołek miał odejść za około 1,5 miliona euro.Os0 pisze:A wygląda na to, że zamiast wzmocnień po sezonie najlepsi się osłabią...