Piłka kopana we wszystkich odsłonach

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 02 cze 2013, 17:56

Jeszcze chwileczka... Typuje, że Widzew strzeli na 2-2 i z ligi poleci Marbet Ceramde Podbeskidzie. :)

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 02 cze 2013, 18:09

Dupa, Bełchatów leci do I ligi.
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 02 cze 2013, 18:11

To dobrze, że to już jest koniec tej grandy. Czas sobie zrobić przerwę w Toto Lidze. Może w przyszłym sezonie trafię '13'. :kekeke:

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 02 cze 2013, 18:30

Czyli Śląsk sobie odpuścił mecz a szkoda :sad: Bełchatów papa

No to teraz czas na Powstanie Warszawskie II.W pobliżu stadionu podobno juz jest wesoło a to dopiero początek biesiady
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 02 cze 2013, 18:44

Powtórka z rozrywki? Zdemolowana Starówka? :)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 02 cze 2013, 19:34

A w Krakowie Małek show...
Brak słów.... ](*,)

Gratulacje dla Legii Warszawa Mistrzostwa Polski 2013! =D>
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 02 cze 2013, 20:56

Panie Szeregowy, I CO TERAS? Polecisz Pan Kafarskim mówiąc o Bełchatowie? :D
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 02 cze 2013, 21:14

Nie, po prostu mi Bełchatowa szkoda. Bełchatów cokolwiek grał, czego o Pogoni czy Ruchu powiedzieć nie można.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 02 cze 2013, 22:05

Oprócz Bełchatowa, szkoda też że Franek nie strzelił pożegnalnej bramki w Ekstraklasie, a miał ku temu dwie wyborne sytuacje.
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 03 cze 2013, 7:59

Szeregowy_Równoległy pisze:Nie, po prostu mi Bełchatowa szkoda. Bełchatów cokolwiek grał, czego o Pogoni czy Ruchu powiedzieć nie można.
Bełchatów na wiosnę przepierdzielił dokumentnie jeden mecz. Z Ruchem u siebie (0:3). I jak się okazuje, to był gwóźdź do trumny, bo Bełchatów spada gorszym bilansem meczów z Ruchem.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1537
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 03 cze 2013, 8:35

pawcio pisze:spada gorszym bilansem meczów z Ruchem
Z tym samym Ruchem, który grał w tym sezonie w europejskich pucharach? Niesamowita jest ta liga. ;)
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 cze 2013, 8:47

Daniel_FCB pisze:Z tym samym Ruchem, który grał w tym sezonie w europejskich pucharach? Niesamowita jest ta liga. ;)
Pucharowy Piast jest przecież beniaminkiem ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 03 cze 2013, 12:47

A wygląda na to, że zamiast wzmocnień po sezonie, najlepsi się osłabią...
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 03 cze 2013, 12:53

Os0 pisze:A wygląda na to, że zamiast wzmocnień po sezonie najlepsi się osłabią...
Jędza odchodzi, ale znowu mówi się o tym, że do Legii ma dołączyć Celeban, a poza tym Legii spodobało się podbieranie piłkarzy Lechowi, więc ponoć przymierzają się do Kamińskiego. Nie wiem czy temat Wasilewskiego się wyjaśnił, bo Wasyl z Anderlechtu odchodzi na pewno. No i Leśnodorski głośno mówi, że w tym sezonie awans do LM nie jest celem. Jak się uda, to fajnie, a jak nie, to trudno. Bo drużyna nie jest przygotowana do gry na tylu frontach i nie ma możliwości przygotowania, wzmocnienia drużyny w tak krótkim czasie. A, niestety, w lidze polskiej każdy jest do kupienia. Gdyby Jędzy nie pozwolono odejść, to uznałbym to za niegospodarność. Legii nie stać na to, żeby odpuścić ponad 2 miliony euro. Nikogo w tej lidze nie stać. Przecież gdyby Wszołek odszedł do Hannoveru, to Polonia prawdopodobnie miałaby licencję. Wszołek miał odejść za około 1,5 miliona euro.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 03 cze 2013, 12:56

Słyszałem też o Koseckim, może Wolski wróci za to :P
Z Lecha ma odejść Tonew, to już 1/3 wartości w ataku mniej.
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

ODPOWIEDZ