Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie

Moderator: Wiliam

Paweł D.
Posty: 5842
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 14 lis 2013, 15:08

No było, było...

Kod: Zaznacz cały

111
Przystanek: GOCŁAW 03  -->  ESPERANTO


 DZIEŃ POWSZEDNI                                              SOBOTA                              ŚWIĘTO

|Godz. Minuty                                                |Godz. Minuty                       |Godz. Minuty             |
|  4 | 50                                                    |  4 |                              |  4 |                    |
|  5 | 10   28   43   54                                     |  5 | 05  [35]                     |  5 | 05  [35]           |
|  6 | 08   24   32   46   59                                |  6 | 05   30   55                 |  6 | 05d  30   55d      |
|  7 | 07   10   13   19   22   28   32   39   49   59       |  7 |[15]  32   46                 |  7 |[20]  45            |
|  8 |[04]  16   23   30   37   44   51   58                 |  8 | 00   14   27   38  [55]      |  8 | 10d  30   50d      |
|  9 | 05   15   25   35   45   55                           |  9 | 08   22   35   48            |  9 |[08]  24d  40   55d |
| 10 | 05  [15]  25   35   45   55                           | 10 | 01   14   26  [38]  50       | 10 | 10   26d [42]  58d |
| 11 | 05   15   25   35   45  [55]                          | 11 | 02   14   26   38   50       | 11 | 14   30d  46       |
| 12 | 05   15   25   35   43   50                           | 12 | 02  [14]  26   38   50       | 12 | 02d [18]  34d  50  |
| 13 | 00   12   26  [39]  43   51                           | 13 | 02   14   26   38  [50]      | 13 | 06d  22   37  [52] |
| 14 | 02   13   23   33   43   53                           | 14 | 02   14   26   38   50       | 14 | 09   26   42   58  |
| 15 | 03  [08]  15   26   37   47   58                      | 15 | 02   14  [30]  46            | 15 | 14  [30]  46       |
| 16 | 08   11   20   33   43  [54]                          | 16 | 02   18   35   53            | 16 | 02   18   35   53  |
| 17 | 05   15   21   38   48   58                           | 17 |[11]  30   49                 | 17 |[11]  30   49       |
| 18 | 08   16   26   36  [48]                               | 18 | 07   25   43                 | 18 | 07   25   43       |
| 19 | 00#  10   22#  30   40   50#                          | 19 |[02]  20   38   56            | 19 |[02]  20   38   56  |
| 20 | 00   10# [20]  30#  40   50#                          | 20 | 14  [32]  50                 | 20 | 14  [32]  50       |
| 21 | 00   10   20#  30   45#                               | 21 | 10   34   58                 | 21 | 10   34   58       |
| 22 |[00]  20   45                                          | 22 |[22]  46                      | 22 |[22]  46            |
| 23 | 10                                                    | 23 | 10                           | 23 | 10                 |

 Rozkład ważny od 1999-01-04

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 14 lis 2013, 15:20

No, ma to sens. 117 miewałem, poza tym bywałem towarzysko tam, gdzie postronnym nie wolno. I za każdym razem, bez względu na godziny, zastanawiałem się czemu Wał Gocławski nie jest NŻ dla czarnuchów. Pojedyncze sztuki czekające na przystanku. Tak, jest dla kogo pośpiechy zatrzymywać.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 14 lis 2013, 17:23

kangoo2 pisze:Po pierwsze: mieszkańcy os Saska przy Wale Gocławskim nie proszą o przystanek zwykły, a jedynie na żądanie. Skoro jak twierdzi ZTM nikt tam nie wsiada, to linia się nie zatrzyma. Tak proste w swojej logice, że aż nie do pojęcia dla niektórych.
Wystarczy jedna osoba zainteresowana tym przystankiem i już spowalnia wóz. :sad:
kangoo2 pisze:Po trzecie: są dalsze osiedla z silnymi liniami zwykłymi np. 105 i 109, a tu na siłę robi się linie czerwone, a linie zwykłe to tzw. trupy co 20-30 min (no może poza jedynym 111).
To może warto przemianować 507 na linię zwykłą? Bo najłatwiej to uruchomić przystanek i poza tym to niech wszystko będzie po staremu. A nie są, żeby Wał Gocławski potrzebował jednocześnie 411, 507 i 509, jak to będzie od 1 grudnia? :-?
kangoo2 pisze:Po dziewiąte: zwykłym mieszkańcom nie robi się potrzebnych przystanków, ale w dni meczu na Legii nagle mogą wszystkie przyspieszone stawać nawet nie na żądanie ale na stałe i wtedy jakoś nikt nie liczy strat czasu...
A masz pieniądze, żeby przy okazji każdego meczu na Legii uruchamiać 901? :>

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 14 lis 2013, 17:33

ashir pisze:To może warto przemianować 507 na linię zwykłą?
To będziesz miał protesty, że kasujesz jedyną linię przyspieszoną do centrum. Obecnie łatwiej dowalić czerwońcowi przystanek niż go zmieniać na zwyklaka.

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 14 lis 2013, 17:36

SławekM pisze:To będziesz miał protesty, że kasujesz jedyną linię przyspieszoną do centrum. Obecnie łatwiej dowalić czerwońcowi przystanek niż go zmieniać na zwyklaka.
I to jest chore. Dziwne, że inni pasażerowie się nie buntują na spowalnianie linii. :-k

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 14 lis 2013, 17:59

Nie od dziś wiadomo, że liczy się jedynie zdanie pieniaczy ;) Jak dodasz szczyptę polityki i media to masz załatwione. A teraz jeszcze wybory...

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 14 lis 2013, 18:18

ashir pisze:
SławekM pisze:To będziesz miał protesty, że kasujesz jedyną linię przyspieszoną do centrum. Obecnie łatwiej dowalić czerwońcowi przystanek niż go zmieniać na zwyklaka.
I to jest chore. Dziwne, że inni pasażerowie się nie buntują na spowalnianie linii. :-k
Większość pewnie nawet tego nie zauważy.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24946
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 14 lis 2013, 20:40

A nawet jeśli zauważy to nie będzie go się chciało z tym nic zrobić i popełnić choćby maila.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4908
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 15 lis 2013, 23:50

Wracając do przystanków w okolicy Waryńskiego, to ja bym zaryzykował 411 w Armii Ludowej. Oferta na Trasie Ł od strony Zachodniego się bardzo mocno poprawiła względem tego co było przed bus-pasem. Sam byłem niereformowalnym (tak mi się wydawało) pasażerem z przystanku na Waryńskiego, aż ze trzy razy czekałem ze 20 minut na coś z pakietu 411, 502, 514, 520, 525.
Dojście z metra na Armii Ludowej nie jest aż tak dramatycznie długie. Ja się przekonałem do maszerowania już od Pl.Politechniki, bo jak co do czego, to po wprowadzeniu nowej wersji 182 i 143 nigdy dłużej niż kilka minut nie czekałem na autobus.
Obrazek

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 16 lis 2013, 8:53

A nie lepiej pojechać 10/14 z METRA POLITECHNIKA do MARSZAŁKOWSKIEJ i tam mieć wszystkie autobusy za jednym zamachem? Odkąd uruchomiono ten przystanek dla tramwajów, dla mnie jest to najlepsza opcja. Nawet rozkład jest ładnie skoordynowany 4-6 minut.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24946
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 16 lis 2013, 11:24

Jeżeli jedziesz już tramwajem to tak. Ale z metra taka przesiadka na jeden przystanek sensu nie ma.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 16 lis 2013, 11:29

Ale jak ktoś "maszeruje do 182/143 od pl. Politechniki", to podjechanie tramwajem na Marszałkowską ma sens.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24946
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 16 lis 2013, 11:32

Nie do końca bo z innego wyjścia korzysta.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 16 lis 2013, 12:12

Jakiego wyjścia? Od PLACU Politechniki, nie od METRA Politechnika.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24946
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 16 lis 2013, 13:22

Ale to nie pl. Politechniki jest tam generatorem pasażerów, tylko metro.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ