Czyli wyszło na nasze. Po kilku miesiącach męczarni, mamy częściowy powrót do stanu z grudnia. I nie można było tak od razu?Poprawa na linii KM2 ma według Kolei Mazowieckich nastąpić niebawem, jednak nie wszystkie oczekiwania pasażera zostaną spełnione. - Koleje Mazowieckie uruchomią dodatkowy pociąg w szczycie porannym. Pociąg będzie ruszał z Mińska Mazowieckiego o godz. 7.19, w Sulejówku będzie o godz. 7.38 - informuje Jolanta Maliszewska z biura prasowego rzecznika Kolei Mazowieckich, dodając jednocześnie, że spółka nie planuje wprowadzenia dodatkowego postoju pociągu "Łukowianka" w Sulejówku.
Rozkład jazdy KM i SKM 2013/14
Moderator: JacekM
http://www.rynek-kolejowy.pl/50922/za_m ... lepiej.htm
Na Hafasie pojawiły się wpisy dotyczące następnej korekty RJ obowiązujące od 27 kwietnia. Po pobieżnym przejrzeniu KM9 wygląda na zmiany kosmetyczne, kilkuminutowe.
Są pewne zmiany dotyczące dwóch przyśpieszonych w popołudniowym szczycie. 15653 odjedzie z WZS o 16:35 (12 minut później) i nie obleci 19617 (teraz to robił w Legionowie), 15655 podobnie, odjazd z WZS 17:32 i jazda za 19619 do Nasielska.
Są pewne zmiany dotyczące dwóch przyśpieszonych w popołudniowym szczycie. 15653 odjedzie z WZS o 16:35 (12 minut później) i nie obleci 19617 (teraz to robił w Legionowie), 15655 podobnie, odjazd z WZS 17:32 i jazda za 19619 do Nasielska.
Pojawił się nowy pociąg 11382 z Małkini przez Legionowo do W-wy Wschodniej, od Tłuszcza bez zatrzymania.
Powrotny 91733.
Powrotny 91733.
Na stronie KM tabele już dostępne.
Z uporem maniaka twierdzą, że między Kasprzaka a Zachodnią p8 przejazd trwa 3 minuty. Jadąc zgodnie z przepisami trwa to 5 i pół minuty. Jak ktoś korzysta z tej trasy, niech weźmie to pod uwagę przy ewentualnych przesiadkach.
Z uporem maniaka twierdzą, że między Kasprzaka a Zachodnią p8 przejazd trwa 3 minuty. Jadąc zgodnie z przepisami trwa to 5 i pół minuty. Jak ktoś korzysta z tej trasy, niech weźmie to pod uwagę przy ewentualnych przesiadkach.
To jakie tam jest ograniczenie? 20? 10? Bo na moje oko, to rowerem jedzie się o wiele krócej.WojtekE65 pisze:Na stronie KM tabele już dostępne.
Z uporem maniaka twierdzą, że między Kasprzaka a Zachodnią p8 przejazd trwa 3 minuty. Jadąc zgodnie z przepisami trwa to 5 i pół minuty. Jak ktoś korzysta z tej trasy, niech weźmie to pod uwagę przy ewentualnych przesiadkach.
Korekta rozkładu 26.04. Zainteresowanie wzbudza jedna para pociągów relacji Małkinia (4:13) - Warszawa Wschodnia (6:02) i Warszawa Wschodnia (20:45) - Małkinia (22:49). Od Tłuszcza do WWO bez zatrzymania jako przyśpieszony. Zapewne przez Legionowo bez zatrzymania, tylko dlaczego przy całkiem dobrych godzinach kursowania przy okazji nie mógłby skorzystać Radzymin i Nieporęt. 
www.linia29.cal.pl Linia 29 Tłuszcz-Ostrołęka
Bez zatrzymania bym zrozumiał, gdyby był przez Mińsk, ale w takim wypadku to bez sensu kompletnie...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
Jak znam życie szybko będzie miał zatrzymanie 
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
Tablice z korektą od 27 kwietnia na stronie PLK są już dostępne.
Pojawiła się nowa wersję rozkładów (beta):
Artykuł:
http://www.rynek-kolejowy.pl/52035/nowy ... iagow.html
Link bezpośredni:
http://beta.rozklad-pkp.pl/
Po szybkim przejrzeniu brakuje mi w "rozkładzie ze stacji" rozkładu całorocznego, w którym z wyprzedzeniem pojawiały się wpisy dotyczące przyszłej korekty rozkładu.
Artykuł:
http://www.rynek-kolejowy.pl/52035/nowy ... iagow.html
Link bezpośredni:
http://beta.rozklad-pkp.pl/
Po szybkim przejrzeniu brakuje mi w "rozkładzie ze stacji" rozkładu całorocznego, w którym z wyprzedzeniem pojawiały się wpisy dotyczące przyszłej korekty rozkładu.
Wracając wczoraj od przyszłych teściów zauważyłem pewną ciekawostkę przyrodniczą...
Z Wyszkowa do Tłuszcza są dwa pociągi: 17:34 i 18:31. Ten z 17:34 w Tłuszczu jest o 17:59, a ten z 18:31 melduje się o 19:03.
A teraz klucz programu: z Tłuszcza na Wileniak pociągi odjeżdżają o 17:38 i 19:30, zaś do Warszawy Gdańskiej (podsył na Sierpc) jest o 17:49. I teraz pytanie do mądrych głów: czy nie można było tego z 17:34 przyśpieszyć o 10 minut (albo podsyłu szynobusa opóźnić o 10 minut) i je skomunikować?
Z Wyszkowa do Tłuszcza są dwa pociągi: 17:34 i 18:31. Ten z 17:34 w Tłuszczu jest o 17:59, a ten z 18:31 melduje się o 19:03.
A teraz klucz programu: z Tłuszcza na Wileniak pociągi odjeżdżają o 17:38 i 19:30, zaś do Warszawy Gdańskiej (podsył na Sierpc) jest o 17:49. I teraz pytanie do mądrych głów: czy nie można było tego z 17:34 przyśpieszyć o 10 minut (albo podsyłu szynobusa opóźnić o 10 minut) i je skomunikować?
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
Na to wychodzi... A Wyszków mógłby kolejom zapewnić całkiem niezłą ilość pasażerów - o ile kolejarze zamiast martwić się wyłącznie o siebie, to zaczną myśleć, jak by tu pasażerów pozyskać...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
Z Wyszkowa nie można wcześniej, bo jedzie pociąg z naprzeciwka (przyjazd 17:31).
Z Tłuszcza nie można później, bo trzeba zdążyć na mijankę z Esperanto w Emilianowie.
To nie jest złośliwość, tylko realia linii jednotorowych w warunkach ruchu objazdowego.
Z Tłuszcza nie można później, bo trzeba zdążyć na mijankę z Esperanto w Emilianowie.
To nie jest złośliwość, tylko realia linii jednotorowych w warunkach ruchu objazdowego.