Jak dojechać szybko i sprawnie?
Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
Zdecydowanie spacer.
N33 to nie wiem, ale N83 opóźnione 3-4 min. to Święto Lasu. W weekendy bywa i ponad 15.
N33 to nie wiem, ale N83 opóźnione 3-4 min. to Święto Lasu. W weekendy bywa i ponad 15.
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Od cmentarza na Wałbrzyskiej do metra spacerek trwa kilka minut, to zaledwie pół kilometra. No i o tej porze dresiarze już chyba śpią.
Dresiarze to teraz niegroźni są.
W domu siedzo i żro.
Nie jechałem w końcu, bo zmieniłem plany, ale miałem w ostatnią noc jechać. Teraz widzę na facebooku ZTM, że odwołane były jakieś kursy N01 tej akurat nocy. Tylko nie wiadomo jakie, bo już info usunięte na stronie. Ale byłbym wkurzony na Grodzia... 
Chodziło o kurs o 1:15 z Ursynowa Płn.reserved pisze:Teraz widzę na facebooku ZTM, że odwołane były jakieś kursy N01 tej akurat nocy. Tylko nie wiadomo jakie, bo już info usunięte na stronie.
Dzięki za informację. 
Z Teatru Palladium na Złotej do Teatru Na Woli na Kasprzaka:
- 105 z Królewskiej?
- 109 z Emilii Plater?
Gdzie bliżej i pewniej? Sylwestrowy wczesny wieczór. Mój tata planuje taką przejażdżkę i będzie się dla niego liczyła szybkość podróży. Oczywiście pytam o praktykę, bo wg mapy szybciej jest do 109.
- 105 z Królewskiej?
- 109 z Emilii Plater?
Gdzie bliżej i pewniej? Sylwestrowy wczesny wieczór. Mój tata planuje taką przejażdżkę i będzie się dla niego liczyła szybkość podróży. Oczywiście pytam o praktykę, bo wg mapy szybciej jest do 109.
109 jest bardziej regularne, bo 105 lubi się zestadzić, aczkolwiek jutro to raczej nie ma znaczenia, zwłaszcza wczesnym wieczorem.

I po 21 zdarza mu się jechać w stadzie - ale jutro może tak nie być, choć kto wie, jak będzie wyglądało centrum.
ŁK
- Paweł_K
- Taki ligowy Bełchatów
- Posty: 5048
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
- Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
- Kontakt:
A jak ma wyglądać, skoro impreza sylwestrowa jest na błoniach Stadionu? 
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon
Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...
I'll see you on the dark side of the moon
Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...
-
geograf_OSU
- Posty: 644
- Rejestracja: 28 lut 2007, 15:12
Z Warszawy (gdzieś od jakieś stacji metra) do Pomorskiej 26 w Legionowie.
Od 723 to trochę spacerek, a jakiś prywaciarz jest bliżej?
Od 723 to trochę spacerek, a jakiś prywaciarz jest bliżej?
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Ma ktoś pomysł jak w niedzielę na 10:30 dojechać na plac Na Rozdrożu z okolic Telewizji? Najlepiej tak żeby był kilkuminutowy zapas, strefa dojścia załóżmy 1,5 do 2 kilometrów, więcej mi się nie będzie chciało.
Jak na razie rozważałem:
-Osiemnastkę (źle wypada czasowo i jeszcze co 20 minut jeździ).
-138 (albo na styk, albo bym czekał 20 minut więc trochę bez sensu).
-Metro, i tu niestety brak minutowego rozkładu
Jak na razie rozważałem:
-Osiemnastkę (źle wypada czasowo i jeszcze co 20 minut jeździ).
-138 (albo na styk, albo bym czekał 20 minut więc trochę bez sensu).
-Metro, i tu niestety brak minutowego rozkładu