Jak dojechać szybko i sprawnie?

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 22 gru 2014, 12:35

Zdecydowanie spacer.
N33 to nie wiem, ale N83 opóźnione 3-4 min. to Święto Lasu. W weekendy bywa i ponad 15.

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 23 gru 2014, 23:14

Od cmentarza na Wałbrzyskiej do metra spacerek trwa kilka minut, to zaledwie pół kilometra. No i o tej porze dresiarze już chyba śpią.

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 23 gru 2014, 23:55

Dresiarze to teraz niegroźni są.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 24 gru 2014, 13:01

BJ pisze:Dresiarze to teraz niegroźni są.
Znaczy się, jak to?

MC
Posty: 1345
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 24 gru 2014, 17:00

W domu siedzo i żro.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 25 gru 2014, 15:03

Nie jechałem w końcu, bo zmieniłem plany, ale miałem w ostatnią noc jechać. Teraz widzę na facebooku ZTM, że odwołane były jakieś kursy N01 tej akurat nocy. Tylko nie wiadomo jakie, bo już info usunięte na stronie. Ale byłbym wkurzony na Grodzia... ;)

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 25 gru 2014, 15:14

reserved pisze:Teraz widzę na facebooku ZTM, że odwołane były jakieś kursy N01 tej akurat nocy. Tylko nie wiadomo jakie, bo już info usunięte na stronie.
Chodziło o kurs o 1:15 z Ursynowa Płn.
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 25 gru 2014, 15:18

Dzięki za informację. :)

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 gru 2014, 22:36

Z Teatru Palladium na Złotej do Teatru Na Woli na Kasprzaka:
- 105 z Królewskiej?
- 109 z Emilii Plater?

Gdzie bliżej i pewniej? Sylwestrowy wczesny wieczór. Mój tata planuje taką przejażdżkę i będzie się dla niego liczyła szybkość podróży. Oczywiście pytam o praktykę, bo wg mapy szybciej jest do 109.

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3793
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 30 gru 2014, 22:45

109 jest bardziej regularne, bo 105 lubi się zestadzić, aczkolwiek jutro to raczej nie ma znaczenia, zwłaszcza wczesnym wieczorem.
Obrazek

Łukasz
Posty: 12136
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 31 gru 2014, 0:29

I po 21 zdarza mu się jechać w stadzie - ale jutro może tak nie być, choć kto wie, jak będzie wyglądało centrum.
ŁK

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5048
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 31 gru 2014, 11:26

A jak ma wyglądać, skoro impreza sylwestrowa jest na błoniach Stadionu? ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

geograf_OSU
Posty: 644
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:12

Post autor: geograf_OSU » 26 sty 2015, 18:57

Z Warszawy (gdzieś od jakieś stacji metra) do Pomorskiej 26 w Legionowie.

Od 723 to trochę spacerek, a jakiś prywaciarz jest bliżej?

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 30 sty 2015, 20:55

Ma ktoś pomysł jak w niedzielę na 10:30 dojechać na plac Na Rozdrożu z okolic Telewizji? Najlepiej tak żeby był kilkuminutowy zapas, strefa dojścia załóżmy 1,5 do 2 kilometrów, więcej mi się nie będzie chciało.
Jak na razie rozważałem:
-Osiemnastkę (źle wypada czasowo i jeszcze co 20 minut jeździ).
-138 (albo na styk, albo bym czekał 20 minut więc trochę bez sensu).
-Metro, i tu niestety brak minutowego rozkładu :-?

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 sty 2015, 21:03


ODPOWIEDZ