Jak dojechać szybko i sprawnie?

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

MC
Posty: 1345
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 30 sty 2015, 21:03

A podejść/podjechać przystanek do 222? Nawet jakdojade to proponuje.

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 30 sty 2015, 21:16

Kurka, a ja tu kombinowałem z jakimś 141 i innymi cudami :P Z jakdojade jakoś nie korzystam, bo ono nie przewiduje wielu opcji podróży, np. koleją czy przesiadki pod Muzeum Narodowym. Dzięki za pomoc ;)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 06 lut 2015, 13:16

ŻYTNIA - EDISONA w okolicach 8-9, jest coś bardziej błyskotliwego od 1/22 + pociąg do Gocławka + zbut?
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 06 lut 2015, 13:28

1/22+9/24+bus
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 06 lut 2015, 13:41

fik pisze:ŻYTNIA - EDISONA w okolicach 8-9, jest coś bardziej błyskotliwego od 1/22 + pociąg do Gocławka + zbut?
Kawałek trzeba dojść, ale w sumie polecam - połączenia tramwajowo-autobusowe na miejsce wychodzą około godziny...

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 06 lut 2015, 21:43

Myślałem o 520, ale potem sobie przypomniałem, że nie wiedzieć czemu nie zatrzymuje się przy Kercelaku. Zostaje pociąg, dzięki!
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 09 lut 2015, 8:58

Czy w DP ok. godz. 19:00 mogę liczyć, że 317 w rejonie Dolinki w kierunku wschodnim nie będzie spóźnione bardziej niż parę minut? A czy o tej samej porze 217 bywa spóźnione w kierunku MW? Naiwny jestem? :P

Edit:
Chyba 317 to zły pomysł. Ale czy 217 jedzie w miarę o czasie? Spóźnienie parę minut ujdzie, w końcu znam tę linię i tego się spodziewam, nie chciałbym jednak na jakieś gigantyczne opóźnienia trafić. A o tej porze w stronę Miasteczka nie jeżdżę.

Piter232
Posty: 430
Rejestracja: 03 gru 2010, 18:27
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: Piter232 » 09 lut 2015, 15:44

reserved pisze:Czy w DP ok. godz. 19:00 mogę liczyć, że 317 w rejonie Dolinki w kierunku wschodnim nie będzie spóźnione bardziej niż parę minut? A czy o tej samej porze 217 bywa spóźnione w kierunku MW? Naiwny jestem? :P

Edit:
Chyba 317 to zły pomysł. Ale czy 217 jedzie w miarę o czasie? Spóźnienie parę minut ujdzie, w końcu znam tę linię i tego się spodziewam, nie chciałbym jednak na jakieś gigantyczne opóźnienia trafić. A o tej porze w stronę Miasteczka nie jeżdżę.
O 19:00 to już nie AŻ takiego dramatu jak wcześniej, aczkolwiek punktualnych co do minuty autobusów to bym się nie spodziewał. Luźno na Wilanowskiej robi się jednak koło 20. Możesz próbować złapać cokolwiek do SOBIESKIEGO i tam przesiąść się w ewentualne 522, tyle że przesiadka przy tym przystanku to 2-2.5 minuty na same dojścia trzeba liczyć (nie ma szans przejść na tych samych światłach co autobus przejechał).

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 09 lut 2015, 22:21

Alem naiwny z tym 217... Przyjechał w miarę rozkładowo, ale na sterowniku -32. :D

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 16 lut 2015, 17:04

Ma ktoś pomysł jak jutro dojechać z ZP Ząbkowska do ZP Saska pomijając opcję wyłącznie z 509 lub 25+123/147/509?

Awatar użytkownika
kveld
Posty: 1833
Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
Lokalizacja: Marki

Post autor: kveld » 16 lut 2015, 18:07

3/6/26 do Wiatraka i potem byle którym autobusem wzdłuż Al. USA tak daleko, jak będzie jechał sensownym tempem, a dalej z buta. Autobusów z Wiatraka jest na tyle dużo, że czekać mimo wszystko długo nie będziesz, a do Międzynarodowej powinieneś dojechać w miarę szybko.

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 16 lut 2015, 19:10

Jakiś pomysł jak dojechać szybko i sprawnie z Wierzbna na Plac Szembeka? Na razie brałem pod uwagę:
M+148
M+KM+tramwaje na Grochowskiej
M+521

Zawsze jeździłem 141, ale w takiej sytuacji jest to raczej nieopłacalne czasowo.

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 16 lut 2015, 19:20

Metro plus tramwaj z centrum? Albo jak podpasuje, to S1 na Olszynkę?

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 16 lut 2015, 19:23

Słyszałem że w tramwajach z Centrum jest słabo jeżeli chodzi o zawieralność, a z Olszynki do placu Szembeka będzie z ładne 800m, a cel do którego zmierzam znajduje się idealnie w połowie między przystankami plac Szembeka i Żółkiewskiego, więc jeszcze dalej.

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 16 lut 2015, 19:42

Autobus Czerwon pisze:Olszynki do placu Szembeka będzie z ładne 800m,
Autobusem podjechać.

ODPOWIEDZ