Sąd nad 178
Moderator: Wiliam
Więcej szczegółów nt. częstotliwości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... iecej.html
Co 10 minut, czyli 10-0-20-10-0-20... Albo nawet 5-0-25, bo nie tylko ten z pełnej trasy przyjedzie spóźniony, ale i ten skrócony po 20-minutowej dziurze będzie łapać obsuwę.
Albo u źródła (w pakiecie ze schematem):osa pisze:Więcej szczegółów nt. częstotliwości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... iecej.html
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=1583&c=100&l=1
- Emyl
- Podrzędne Chamidło
- Posty: 7118
- Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
- Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
- Kontakt:
Uo, te schematy to jakieś novum. E-9 też taki dostało.person pisze:Albo u źródła (w pakiecie ze schematem):
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=1583&c=100&l=1
-
geograf_OSU
- Posty: 644
- Rejestracja: 28 lut 2007, 15:12
Na schemacie 401/402 nie ma przystanku Metro Służew i również nie ma zaznaczonej linii M1 jak na schemacie E-9. Są i zmiany przystankowe: 402 staje teraz na Tor Stegny NŻ oraz ma stały Most S.
Tylko dlaczego na schemacie dla 178 zaczyna się dopiero trasa od Skoroszy? 
178 co pół godziny do Konwiktorskiej... Na co komu to? Chyba tylko dla przypadkowych pasażerów? Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości 178 wchłonie kursy skrócone i stała trasa będzie tylko do Ronda Daszyńskiego (całodzienne 178, w weekend maratony)
185 - najlepsza linia w mieście!
Według rozkładu Most Siekierkowski ma być jednak na żądanie dla 402.geograf_OSU pisze:Na schemacie 401/402 nie ma przystanku Metro Służew i również nie ma zaznaczonej linii M1 jak na schemacie E-9. Są i zmiany przystankowe: 402 staje teraz na Tor Stegny NŻ oraz ma stały Most S.
Czemu chcesz skrócić godziny kursowania w weekendy na 178?5556 pisze:178 co pół godziny do Konwiktorskiej... Na co komu to? Chyba tylko dla przypadkowych pasażerów? Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości 178 wchłonie kursy skrócone i stała trasa będzie tylko do Ronda Daszyńskiego (całodzienne 178, w weekend maratony)
No bo znów niedasię zrobić tak, żeby z Daszyńskiego nie ruszał do x minut po poprzednim.MichalJ pisze:Co 10 minut, czyli 10-0-20-10-0-20... Albo nawet 5-0-25, bo nie tylko ten z pełnej trasy przyjedzie spóźniony, ale i ten skrócony po 20-minutowej dziurze będzie łapać obsuwę.
ŁK
Bo tak powinno byćashir pisze:Tylko dlaczego na schemacie dla 178 zaczyna się dopiero trasa od Skoroszy?
Bardziej to chyba na stałe przydałoby mu się Postępu w obie strony.
A z 401 się zrobił PKS, bo jeszcze wersja "Natolin" jest.
Ciekawe tylko, dlaczego "n" musi jechać 2 minuty za zwykłym, a nie przed.
A no i wszelakie kursy skrócone ze 193 oczywiście zniknęły,
więc Nowoursynowska dostanie po *upie przez Marynarską,
na której jeszcze za chwilę będzie większy kocioł, jak się przebudowa zacznie.
A wtedy pewnie 402 już od razu skręci w prawo w Postępu, jak się da.
A z 401 się zrobił PKS, bo jeszcze wersja "Natolin" jest.
Ciekawe tylko, dlaczego "n" musi jechać 2 minuty za zwykłym, a nie przed.
A no i wszelakie kursy skrócone ze 193 oczywiście zniknęły,
więc Nowoursynowska dostanie po *upie przez Marynarską,
na której jeszcze za chwilę będzie większy kocioł, jak się przebudowa zacznie.
A wtedy pewnie 402 już od razu skręci w prawo w Postępu, jak się da.
ŁK
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Korki na Świętokrzyskiej były i przed jej zwężeniem.osa pisze:Więcej szczegółów nt. częstotliwości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... iecej.html
I nie wiem, jak zagęścić linię co 6 minut kursami skróconymi, żeby wyszło co 4...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
To proste, o siódmej jest nawet co 2.
7 | 03n 08 13n 18 23n 28 33n 38 43 45n 48 53 55n 59
A generalnie to średnio chyba tak wyjdzie nawet, przecież poniżej pewnej
częstotliwości i tak już nie funkcjonują stałe odstępy, jak cykl na światłach to 2 minuty...
7 | 03n 08 13n 18 23n 28 33n 38 43 45n 48 53 55n 59
A generalnie to średnio chyba tak wyjdzie nawet, przecież poniżej pewnej
częstotliwości i tak już nie funkcjonują stałe odstępy, jak cykl na światłach to 2 minuty...
ŁK
5-2-3-5-4-4-2 czy jakoś tak. 
Ale to w innym wątku.
Ale to w innym wątku.
