Sąd nad 178

Moderator: Wiliam

osa
Posty: 2589
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 14 sty 2016, 14:47

Więcej szczegółów nt. częstotliwości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... iecej.html

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 14 sty 2016, 14:57

Co 10 minut, czyli 10-0-20-10-0-20... Albo nawet 5-0-25, bo nie tylko ten z pełnej trasy przyjedzie spóźniony, ale i ten skrócony po 20-minutowej dziurze będzie łapać obsuwę.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9682
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 14 sty 2016, 15:40

osa pisze:Więcej szczegółów nt. częstotliwości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... iecej.html
Albo u źródła (w pakiecie ze schematem):
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=1583&c=100&l=1

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 14 sty 2016, 16:29

person pisze:Albo u źródła (w pakiecie ze schematem):
http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=1583&c=100&l=1
Uo, te schematy to jakieś novum. E-9 też taki dostało.

geograf_OSU
Posty: 644
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:12

Post autor: geograf_OSU » 14 sty 2016, 16:48

Na schemacie 401/402 nie ma przystanku Metro Służew i również nie ma zaznaczonej linii M1 jak na schemacie E-9. Są i zmiany przystankowe: 402 staje teraz na Tor Stegny NŻ oraz ma stały Most S.

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 14 sty 2016, 17:23

Tylko dlaczego na schemacie dla 178 zaczyna się dopiero trasa od Skoroszy? :)

5556
Posty: 443
Rejestracja: 24 sie 2006, 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 5556 » 14 sty 2016, 17:35

178 co pół godziny do Konwiktorskiej... Na co komu to? Chyba tylko dla przypadkowych pasażerów? Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości 178 wchłonie kursy skrócone i stała trasa będzie tylko do Ronda Daszyńskiego (całodzienne 178, w weekend maratony)
185 - najlepsza linia w mieście!

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 14 sty 2016, 17:55

geograf_OSU pisze:Na schemacie 401/402 nie ma przystanku Metro Służew i również nie ma zaznaczonej linii M1 jak na schemacie E-9. Są i zmiany przystankowe: 402 staje teraz na Tor Stegny NŻ oraz ma stały Most S.
Według rozkładu Most Siekierkowski ma być jednak na żądanie dla 402. ;)
5556 pisze:178 co pół godziny do Konwiktorskiej... Na co komu to? Chyba tylko dla przypadkowych pasażerów? Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości 178 wchłonie kursy skrócone i stała trasa będzie tylko do Ronda Daszyńskiego (całodzienne 178, w weekend maratony)
Czemu chcesz skrócić godziny kursowania w weekendy na 178? :razz: No i tak samo co 30 minut będzie jeździło 178 na odcinku: PKP Ursus - Skorosze. ;)

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 14 sty 2016, 20:36

MichalJ pisze:Co 10 minut, czyli 10-0-20-10-0-20... Albo nawet 5-0-25, bo nie tylko ten z pełnej trasy przyjedzie spóźniony, ale i ten skrócony po 20-minutowej dziurze będzie łapać obsuwę.
No bo znów niedasię zrobić tak, żeby z Daszyńskiego nie ruszał do x minut po poprzednim.
ŁK

adner
Posty: 625
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 14 sty 2016, 20:38

ashir pisze:Tylko dlaczego na schemacie dla 178 zaczyna się dopiero trasa od Skoroszy? :)
Bo tak powinno być ;)

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 14 sty 2016, 20:40

Bardziej to chyba na stałe przydałoby mu się Postępu w obie strony.
A z 401 się zrobił PKS, bo jeszcze wersja "Natolin" jest.
Ciekawe tylko, dlaczego "n" musi jechać 2 minuty za zwykłym, a nie przed.

A no i wszelakie kursy skrócone ze 193 oczywiście zniknęły,
więc Nowoursynowska dostanie po *upie przez Marynarską,
na której jeszcze za chwilę będzie większy kocioł, jak się przebudowa zacznie.
A wtedy pewnie 402 już od razu skręci w prawo w Postępu, jak się da.
ŁK

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 14 sty 2016, 20:45

osa pisze:Więcej szczegółów nt. częstotliwości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... iecej.html
Korki na Świętokrzyskiej były i przed jej zwężeniem.

I nie wiem, jak zagęścić linię co 6 minut kursami skróconymi, żeby wyszło co 4...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 14 sty 2016, 20:51

To proste, o siódmej jest nawet co 2.

7 | 03n 08 13n 18 23n 28 33n 38 43 45n 48 53 55n 59

A generalnie to średnio chyba tak wyjdzie nawet, przecież poniżej pewnej
częstotliwości i tak już nie funkcjonują stałe odstępy, jak cykl na światłach to 2 minuty...
ŁK

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 14 sty 2016, 20:54

5-2-3-5-4-4-2 czy jakoś tak. :)
Ale to w innym wątku.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 14 sty 2016, 21:12

MichalJ pisze:Ale to w innym wątku.
No ja myślę :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ