Znaleziono 189 wyników
- dzisiaj, 13:23
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 8951
Zmiany od czerwca 2026
Nie mam pełnej wiedzy, ale na R-1 coś wpada jak dodatek na 117/06
- 20 cze 2026, 15:25
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 8951
Zmiany od czerwca 2026
Tak, ale byly testowane tablety, ale system sie wieszał, kierowcy sie denerwowali i buntowali
- 31 maja 2026, 21:38
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Rozdysponowanie taboru
- Odpowiedzi: 3101
- Odsłony: 708590
Rozdysponowanie taboru
Informacja bezpośrednio od ekipy obsługującej nasze elektryki na R1Warsopolis5253 pisze: ↑31 maja 2026, 19:20A to nie tak, że po podpisaniu opcji z 90+90 to te 50 przegubów na Kleszczowej zostanie? Przecież tam też ładowarki dostawią.
- 31 maja 2026, 18:51
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Rozdysponowanie taboru
- Odpowiedzi: 3101
- Odsłony: 708590
Rozdysponowanie taboru
Problem z przetargiem na ładowarki i mamy opóźnienie. Dopiero na R1 kopią, choć to pod wiszące ładowarki bardziej dla 18m Solarisów
- 31 maja 2026, 18:50
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Rozdysponowanie taboru
- Odpowiedzi: 3101
- Odsłony: 708590
- 24 maja 2026, 20:50
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: Quo vadis, MZA?
- Odpowiedzi: 3984
- Odsłony: 733279
- 20 maja 2026, 17:33
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
- Odpowiedzi: 1989
- Odsłony: 412106
Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
Zmiany juz są ogłoszone. ZTM oczywiście nie bylby sobą gdyby nie namieszał: Linie autobusowe 116, 166, 503 i E-2 na ul. Belwederskiej i ul. Sobieskiego kursują z obsługą następujących przystanków na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym: SPACEROWA 01; DOLNA 01 i 02; KOSTRZEWSKIEGO 01 i 02. Linia aut...
- 07 maja 2026, 14:53
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od maja 2026
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 10448
Zmiany od maja 2026
Cześć.
W ramach jakich roszad 516/4 jest w obsłudze R-1 Woronicza ?
W ramach jakich roszad 516/4 jest w obsłudze R-1 Woronicza ?
- 29 kwie 2026, 1:16
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od kwietnia 2026
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 27688
Zmiany od kwietnia 2026
Widziałem dzisiej świeżutko przygotowane deski 151 na R-1. Jakiś dłuższy przydział czy gościnne występy ?
- 26 kwie 2026, 13:52
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od kwietnia 2026
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 27688
Zmiany od kwietnia 2026
Podział brygad na 185 od 27.04: R-7 -> 1 R-10 -> 4 i 11 R-11 -> 3 i 6 R-13 -> 5, 7 i 10 R-14 -> 8 Mobilis -> 2, 12, 432, 013, 014, 015 Takiej kołomyi to bym się nie spodziewał (-( Nawet Kleszczowa tam wpadła, jeszcze jej tam nie było :-D No właśnie, nie wygląda jak od 27.04. Nie widać tego w wypraw...
- 26 kwie 2026, 11:21
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od kwietnia 2026
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 27688
Zmiany od kwietnia 2026
Brygadowy rollercoaster. Z powrotem 1 oraz 02/707 wraca na R-1. Ciekawe czy tylko do majówki czy dłużej.michał1984 pisze: ↑26 kwie 2026, 8:52Te cztery brygady z Mobilisa z linii 707 i 728 to od jutra przechodzą na jakieś inne linie![]()
- 17 kwie 2026, 17:15
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 428929
Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Może konkretna relacja Piaseczno - Miasteczko Wilanów nie brzmi sama w sobie istotnie, ale imo w docelowym układzie warto rozważyć wyciągnięcie 229 do Lotniska Chopina, z jednoczesnym skróceniem 148 do Ursynowa. Obecne 148 jest mega długie i w zasadzie na Ursynowie następuje całkowita wymiana pasaż...
- 16 kwie 2026, 16:02
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 428929
Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Wczoraj i ja dorwałem 229. Linia jest przyzwoita. Niestety, póki co, jak mówili przedmówcy, pusto z przypadkowymi pasażerami. Moim ostatnim kursem (20:43 z PKP FALENICA) przewiozłem całe "0" osob do samego końca. Czy ta linia przetrwa nie wiem. Wątpię.
- 10 kwie 2026, 16:38
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od kwietnia 2026
- Odpowiedzi: 140
- Odsłony: 27688
Zmiany od kwietnia 2026
Dodam:
Całe 193 idzie na R-1
507
6 - idzie w DP na R-1
707
1, 02 tracimy z R-1 tylko nie wiem czy na rzecz MOBILISU ponownie
Całe 193 idzie na R-1
507
707
- 30 mar 2026, 21:24
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026
- Odpowiedzi: 230
- Odsłony: 24824