Znaleziono 189 wyników

autor: Rafaello_24
dzisiaj, 13:23
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 8951

Zmiany od czerwca 2026

Nie mam pełnej wiedzy, ale na R-1 coś wpada jak dodatek na 117/06
autor: Rafaello_24
20 cze 2026, 15:25
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od czerwca 2026
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 8951

Zmiany od czerwca 2026

Tak, ale byly testowane tablety, ale system sie wieszał, kierowcy sie denerwowali i buntowali
autor: Rafaello_24
31 maja 2026, 21:38
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Rozdysponowanie taboru
Odpowiedzi: 3101
Odsłony: 708590

Rozdysponowanie taboru

Warsopolis5253 pisze:
31 maja 2026, 19:20
Rafaello_24 pisze:
31 maja 2026, 18:50


Przeguby elektryczne, wszystkie docelowo, mają trafić na R1
A to nie tak, że po podpisaniu opcji z 90+90 to te 50 przegubów na Kleszczowej zostanie? Przecież tam też ładowarki dostawią.
Informacja bezpośrednio od ekipy obsługującej nasze elektryki na R1
autor: Rafaello_24
31 maja 2026, 18:51
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Rozdysponowanie taboru
Odpowiedzi: 3101
Odsłony: 708590

Rozdysponowanie taboru

Warsopolis5253 pisze:
29 kwie 2026, 23:19
wincenty pisze:
29 kwie 2026, 23:17

Przeguby, jak rozumiem?
Tak. Ktoś wie co z tymi Yutongami, miały być w kwietniu?
Problem z przetargiem na ładowarki i mamy opóźnienie. Dopiero na R1 kopią, choć to pod wiszące ładowarki bardziej dla 18m Solarisów
autor: Rafaello_24
31 maja 2026, 18:50
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Rozdysponowanie taboru
Odpowiedzi: 3101
Odsłony: 708590

Rozdysponowanie taboru

Flash8222 pisze:
29 kwie 2026, 21:18
W czerwcu pierwsze pięć elektryków ma być dostarczone.
Przeguby elektryczne, wszystkie docelowo, mają trafić na R1
autor: Rafaello_24
24 maja 2026, 20:50
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Quo vadis, MZA?
Odpowiedzi: 3984
Odsłony: 733279

Quo vadis, MZA?

BrdzJkb pisze:
22 maja 2026, 14:43
Kierowcy na umowie zlecenie nie otrzymują umundurowania czy mają to w nosie?
Kupić możemy za 50% ceny. Jednakże jak popatrzyłem na jakość tego ubioru to sam sobie kompletuje. Na szczescie mam dostęp bo pracuje w branży odzieżowej związanej z BHP.
autor: Rafaello_24
20 maja 2026, 17:33
Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
Temat: Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów
Odpowiedzi: 1989
Odsłony: 412106

Trasa tramwajowa Dw. Zachodni - Wilanów

Zmiany juz są ogłoszone. ZTM oczywiście nie bylby sobą gdyby nie namieszał: Linie autobusowe 116, 166, 503 i E-2 na ul. Belwederskiej i ul. Sobieskiego kursują z obsługą następujących przystanków na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym: SPACEROWA 01; DOLNA 01 i 02; KOSTRZEWSKIEGO 01 i 02. Linia aut...
autor: Rafaello_24
07 maja 2026, 14:53
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od maja 2026
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 10448

Zmiany od maja 2026

Cześć.

W ramach jakich roszad 516/4 jest w obsłudze R-1 Woronicza ?
autor: Rafaello_24
29 kwie 2026, 1:16
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od kwietnia 2026
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 27688

Zmiany od kwietnia 2026

Widziałem dzisiej świeżutko przygotowane deski 151 na R-1. Jakiś dłuższy przydział czy gościnne występy ?
autor: Rafaello_24
26 kwie 2026, 13:52
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od kwietnia 2026
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 27688

Zmiany od kwietnia 2026

Podział brygad na 185 od 27.04: R-7 -> 1 R-10 -> 4 i 11 R-11 -> 3 i 6 R-13 -> 5, 7 i 10 R-14 -> 8 Mobilis -> 2, 12, 432, 013, 014, 015 Takiej kołomyi to bym się nie spodziewał (-( Nawet Kleszczowa tam wpadła, jeszcze jej tam nie było :-D No właśnie, nie wygląda jak od 27.04. Nie widać tego w wypraw...
autor: Rafaello_24
26 kwie 2026, 11:21
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od kwietnia 2026
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 27688

Zmiany od kwietnia 2026

michał1984 pisze:
26 kwie 2026, 8:52
Te cztery brygady z Mobilisa z linii 707 i 728 to od jutra przechodzą na jakieś inne linie :-k
Brygadowy rollercoaster. Z powrotem 1 oraz 02/707 wraca na R-1. Ciekawe czy tylko do majówki czy dłużej.
autor: Rafaello_24
17 kwie 2026, 17:15
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Odpowiedzi: 1934
Odsłony: 428929

Komunikacja miejska w Wawrze [II]

Może konkretna relacja Piaseczno - Miasteczko Wilanów nie brzmi sama w sobie istotnie, ale imo w docelowym układzie warto rozważyć wyciągnięcie 229 do Lotniska Chopina, z jednoczesnym skróceniem 148 do Ursynowa. Obecne 148 jest mega długie i w zasadzie na Ursynowie następuje całkowita wymiana pasaż...
autor: Rafaello_24
16 kwie 2026, 16:02
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja miejska w Wawrze [II]
Odpowiedzi: 1934
Odsłony: 428929

Komunikacja miejska w Wawrze [II]

Wczoraj i ja dorwałem 229. Linia jest przyzwoita. Niestety, póki co, jak mówili przedmówcy, pusto z przypadkowymi pasażerami. Moim ostatnim kursem (20:43 z PKP FALENICA) przewiozłem całe "0" osob do samego końca. Czy ta linia przetrwa nie wiem. Wątpię.
autor: Rafaello_24
10 kwie 2026, 16:38
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od kwietnia 2026
Odpowiedzi: 140
Odsłony: 27688

Zmiany od kwietnia 2026

Dodam:

Całe 193 idzie na R-1
507 -> 6 - idzie w DP na R-1
707 -> 1, 02 tracimy z R-1 tylko nie wiem czy na rzecz MOBILISU ponownie
autor: Rafaello_24
30 mar 2026, 21:24
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026
Odpowiedzi: 230
Odsłony: 24824

Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026

Flash8222 pisze:
30 mar 2026, 20:52
Rafaello_24 pisze:
30 mar 2026, 19:54
Ciekawe jaka obsługa? Stalowa ? Woronicza ? Kleszczowa ?
Redutowa :-$
Zdecydowanie !!! Do spółki z CHEŁMSKĄ 🤣